Остапчук гребе по 5 тисяч доларів і вище, а Олег Винник веде заходи безплатно: скільки заробляють зірки

Про те, що зірки мають непогані заробітки, ми здогадуємося. Але що отримують настільки багато за місцем неосновної роботи, для українців виявляється справжнім шоком.

Володимир Остапчук

Шоумен одружений втретє. Другу дружину йому утримувати, в принципі, не потрібно, оскільки Христина Горняк – самодостатня особа. А от перша потребує постійних фінансових вливань.

Володимир Остапчук та Олег Винник розповіли про заробітки

Олена Войченко нині виховує двох дітей від Володимира – доньку Емілію та сина Евана. Оскільки родина мешкає в Канаді, то й гроші потрібні відповідні. Остапчуку доводиться щомісяця перераховувати за океан по 4 тисячі доларів.

Сума для шоумена підйомна. Оскільки окрім заробітків на телебаченні, Володя має ще й побічні доходи. Лише за один рекламний ролик на Ютубі чи в Інстаграмі блогер бере по 500 доларів. Якщо його запрошують ведучим на корпоратив, то сума винагороди стартує від 5 тис. баксів. А таких гулянок може бути до десятка за місяць.

Олег Винник

Заробітки співака досягли такого захмарного рівня, що він може собі дозволити вийти на люди навіть абсолютно безплатно. Саме так вчинив повелитель вовчиць, коли погодився стати розпорядником весілля Тоні Матвієнка та Олега Винника. Цю роль артист назвав весільним старостою і навіть самотужки розробив сценарій свята, неабияк потішивши 60 гостей молодят.

Володимир Остапчук та Олег Винник розповіли про заробітки

Звісно, в усіх інших випадках Олег бере чималі суми за власну присутність і виступ на чиїхось урочистостях. Останнім часом пішли чутки, що Винник вже практично одужав і збирається виступати за кордоном із благодійними концертами, а гроші має намір перераховувати на потреби ЗСУ.

Інфа пішла від відомого пліткаря Богдана Беспалова, який дуже добре відомий скандальними заявами. Але блогер завжди наголошує, що збирає чутки, які можуть абсолютно не відповідати дійсності. Пан Богдан наголосив, що Винник тільки назве ці концерти благодійними. Насправді ж в артиста серйозні проблеми з грішми, тож кошти потрібні йому самому.

На цей закид відгукнулася голова офіційного фан-клубу Винника Валерія Барон, відзначивши, що співак особисто сповістить про європейський тур, якщо збереться його проводити.

Схожі статті

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.

Приготувала раз на пробу і закохалася в цей смак. Тепер м’ясо запікаю з сирим рисом у духовці. Рецепт вечері

Цей рецепт геніальний, адже м'ясо та гарнір до нього готуються одночасно. Це не лише швидко, а й дуже смачно. Курка виходить соковитою та ніжною, а рис розсипчастий і дуже смачний.

Бабуся навчила готувати смачну, ароматну й дуже корисну кутю: цю страву готували наші пращури, а тепер і ми

Кутя за цим рецептом виходить густою й дуже ароматною. Робиться усе традиційно, як і багато років назад перед Різдвом. Тож треба поспішити, щоб встигнути підготуватися до свята.