Одружена Бужинська зізналась, що має романтичні почуття не до свого чоловіка: “Нас переповнюють емоції”

Відома українська співачка Катерина Бужинська зізналась, що відчула романтичні почуття до іншого чоловіка. Одружена артистка розкрила неочікувані деталі.

Катерина Бужинська, відома українська співачка, давно перебуває у щасливому шлюбі зі своїм коханим чоловіком Дімітаром Стойчевим. Втім, як виявилось нещодавно, артистка закохалась одразу в трьох чоловіків. Щоправда, сталось це у новому кліпі знаменитості. Катерина Бужинська поділилась розповіддю про головний задум своєї нової пісні та кліпу до неї.

Бужинська презентувала нову пісню

Останнім часом артистка все частіше тішить своїх шанувальників свіжими піснями та неочікуваними прем’єрами. Цього разу Катерина Бужинська заспівала від імені жінки, яка давно знає, що таке кохання та, здавалося б, вже не може покохати так само сильно, як колись у минулому. Втім, головна героїня пісні та кліпу артистки знову відчуває неймовірно сильні романтичні почуття.

Катерина Бужинська розповіла про свій новий кліп і сенс пісні, яку нещодавно випустила
Катерина Бужинська розповіла про свій новий кліп і сенс пісні, яку нещодавно випустила

Знаменита українська артистка зазначила, що кожна жінка мріє бути закоханою та коханою. Новий кліп Катерини Бужинської, за її особистими словами, створений для нагадування кожній про той самий поцілунок, від якого серце тремтить.

“Любов – це найвище надбання і сенс життя для кожної жінки. Під час поцілунку з коханою людиною нас переповнюють емоції. “Поцілуй мене так” – це своєрідне нагадування жінці саме про той особливий поцілунок, від якого голова йде обертом”, – поділилась знаменита українська артистка.

Прем'єра нового кліпу та пісні Катерини Бужинської розбурхала уяву шанувальників
Прем’єра нового кліпу та пісні Катерини Бужинської розбурхала уяву шанувальників

У новому кліпі до пісні артистки “Поцілуй мене так” глядачі можуть побачити її у компанії трьох чоловіків, з кожним з яких у неї своя, особлива історія. Шанувальники намагаються вгадати, з ким із них вона вирішить врешті бути. Втім, наприкінці кліпу з’ясовується, що все це – лише сон, який демонструє внутрішні почуття та переживання закоханої жінки.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.