Лідер гурту “Скай” Олег Собчук після 20 років заговорив про розлучення: “Цей шлюб був токсичним”

Фронтмен гурту "Скай" Олег Собчук прожив у шлюбі з Марією 20 років. І от сімейні негаразди спливли на широкий загал. Подружжя почало з'ясовувати стосунки привселюдно.

Прихильники гурту “Скай” з подивом дізналися, що міцний шлюб музиканта похитнувся. Сміття з хати першою винесла дружина Олега Собчука Марія. Жінка оприлюднила у своєму Інстаграмі шматочок листування з колишнім чоловіком, з якого можна зробити висновок, що подружжя вже почало ділити майно.

Олег Собчук розлучився після 20 років шлюбу

Марія вважає благовірного аб’юзером, назвала стосунки з Олегом “токсичними” й скаржиться, що все це “проєктується на дітей”. Собчук у відповідь назвав дружину “невдячним створінням”.

Олег Собчук розлучився після 20 років шлюбу

Жінка додала, що висловила благовірному все, що думає, і стала пишатися собою, мовляв, більше ніхто не буде з нею так поводитися. Діти пари вже зовсім дорослі. Тетяні 20 років, а Арсену – 14.

Олег Собчук розлучився після 20 років шлюбу

Пара була на межі розлучення у 2020 році, та потім, здається, все залагодилося. Тепер же з’ясувалися нові обставини. У відповідь на пост дружини Собчук вирішив не мовчати. У мережі Фейсбук музикант зазначив, що вони вже 3 роки не живуть разом, а у травні 2023-го розлучилися офіційно.

Олег Собчук розлучився після 20 років шлюбу

З дітьми в знаменитості гарні стосунки, а всіх умов за договором з колишньою він дотримується. Нащадки, здається, не збираються йти шляхом тата. Тетяна захоплюється анімацією та графікою. А Арсен, швидше за все, стане блогером.

Олег Собчук розлучився після 20 років шлюбу

Три роки тому музикант розповідав журналістам про певну кризу в стосунках із Марією, але зазначав, що знає її пів життя, і лише вона його розуміє, як ніхто інший. Узагалі протягом цих двох десятиліть вони кілька разів мали намір розлучитися, але мирилися заради дітей. Схоже, тепер ситуація вийшла з-під контролю, і справа дійшла до взаємних обвинувачень. Марія всіляко намагається принизити колишнього.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.