“Побудова складних бізнес-схем”: Потап назвав реальну причину, чому так часто їздить за кордон

Відомий український артист і продюсер Олексій Потапенко вперше прокоментував свої постійні поїздки за кордон. Знаменитість зізнався, навіщо так часто виїжджає з України.

Олексій Потапенко, який виступає під псевдонімом Потап, після початку повномасштабної війни довго тягнув із поверненням додому. Саме тому тепер користувачі мережі особливо гостро реагують на поїздки знаменитості за межі України – навіть якщо вони пов’язані з благодійністю чи волонтерством. Довго фанати цікавились у продюсера, навіщо він так часто їздить за кордон. Артист нарешті пояснив причину.

Потап про поїздки за кордон

Нещодавно відомий український артист вкотре показався за кордоном. Цього разу Потап поїхав до США, а у новому дописі, в якому розповів про поїздку, висловився і про її мету. Так, свої виїзди за межі України продюсер назвав бізнесом. Разом зі своєю дружиною Настею Каменських знаменитість вирушив до Маямі для того, щоб презентувати її нову іспанськомовну пісню “Tu y Yo”.

Відомий український артист прокоментував свої постійні поїздки за кордон і назвав причину
Відомий український артист прокоментував свої постійні поїздки за кордон і назвав причину

За кордоном, в одному з американських міст, відома українська артистка разом зі своїм зірковим чоловіком навідались до медіакомпанії. Там у Насті Каменських був запланований виступ, а також – інтерв’ю для американського шоу. Потап, як її продюсер і коханий чоловік, вирушив із нею за кордон для моральної підтримки.

Потап зізнався, навіщо постійно виїжджає за кордон та що робить за межами України
Потап зізнався, навіщо постійно виїжджає за кордон та що робить за межами України

Крім того, пояснив у новому дописі Потапенко, його постійні поїздки за кордон пов’язані з бізнесом. Знаменитість зазначив, що музика та написання пісень для артиста означають не лише творчість і талант, але і постійну потребу приділяти увагу бізнес-аспектам.

“Це постійне спілкування з артистом, побудова складних бізнес-схем, відрядження й потужний нетворкінг”, – пояснив шанувальникам у своїй новій публікації відомий український артист Олексій Потапенко.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.