Дорофєєва чесно розповіла, які стосунки у неї з дітьми Кацуріна від колишньої: “Нормальне батьківське життя”

Відома українська співачка Надя Дорофєєва чесно розповіла про свої стосунки з дітьми новоспеченого чоловіка. Знаменитість зізналась, як вони до неї ставляться.

Надя Дорофєєва, відома українська співачка, нині перебуває у шлюбі з ресторатором і блогером Михайлом Кацуріним. Знаменитість чесно розповіла в ефірі “Нашого радіо”, які у неї стосунки з дітьми свого обранця від попереднього шлюбу. Ресторатор виховує сина та доньку, батьками яких став у союзі з Дашею Кацуріною.

Дорофєєва про дітей Кацуріна

Знаменита українська артистка вперше прокоментувала свої стосунки з дітьми чоловіка від попереднього шлюбу. Надя Дорофєєва зазначила, що син і донька Михайла та Даші Кацуріних наразі живуть із ними. Загалом, розповідає співачка, діти дуже розумні та порядні, а тому в процесі виховання не виникає ніяких непорозумінь чи сварок. Єдине, що викликає труднощі, зізнається зірка, коли вони не хочуть їсти чи відмовляються йти в душ перед сном.

“Нормальне батьківське життя. Вони прекрасні, вони дуже спокійні, виховані”, – зазначила у коментарі для журналістів Надя Дорофєєва.

Відома українська співачка Надя Дорофєєва розповіла про свої стосунки з дітьми чоловіка Кацуріна
Відома українська співачка Надя Дорофєєва розповіла про свої стосунки з дітьми чоловіка Кацуріна

Розповіла відома українська артистка і про те, як діти до неї звертаються. За словами Дорофєєвої, син і донька її чоловіка називають її “Надя”. Раніше маленький Іван називав свою мачуху “Дядя”, адже йому було важко вимовляти літеру “Н”. Втім, тепер хлопчик навчився і правильно кличе дружину свого батька.

Відома українська співачка Надя Дорофєєва розповіла про свої стосунки з дітьми чоловіка Кацуріна
Відома українська співачка Надя Дорофєєва розповіла про свої стосунки з дітьми чоловіка Кацуріна

Знаменитість також пояснила, що вони з Михайлом Кацуріним не намагаються зробити з нею другу маму для дітей. Зіркова пара пояснює дітям, що в них є рідні батьки, а вона – просто ще одна людина, яка їх дуже любить і турбується про них. За словами Наді Дорофєєвої, у неї чудові стосунки з донькою та сином свого коханого чоловіка.

Схожі статті

Забудьте про класичний крабовий салат: знайшла рецепт “Червоне море” і тепер хочу готувати його кілограмами

Хочеться салату з крабовими паличками, а класичний варіант з яйцями вже набрид? Новий рецепт "Червоне море" приємно здивує своїм свіжим смаком та оригінальною подачею.

Всією родиною підсіли на цю рибку: дуже смачно і просто. Показую, як зі скумбрії зробити справжній делікатес

Приготувати смачну рибу – справжнє мистецтво. Втім, якщо вам хочеться приємно здивуватись, обов'язково спробуйте зробити закуску за цим простим рецептом.

Дістаю персики з банки, все перемішую і виливаю у форму: торт за 15 хвилин, який готується в холодильнику

Всього за 15 хвилин вашого часу можна приготувати свіжий та оригінальний торт з консервованих персиків. Потрібно лише обʼєднати всі інгредієнти між собою та можна насолоджуватися смаколиком.