Ксенія Мішина та Ольга Сумська екстремально провели зимові канікули: відпочинок завершився у лікарні

Відпочинок іноді завдає не лише приємних, але й тривожних хвилин. От і Ользі Сумській та Ксенії Мішиній у відпустці довелося звертатися до лікарів та лягати під крапельниці.

Ольга Сумська

Неочікувано завершився відпочинок на австрійському курорті для народної артистки. Ольга отруїлася та відчула себе зле. Довелося звертатися за лікарською допомогою. Та австрійські крапельниці не покращили стан зірки. Тож акторка прийняла рішення повертатися в Україну, не долікувавшись.

Зірки отруїлися на відпочинку

Ледве витримавши 18 годин і діставшись Івано-Франківська, Сумська опинилася в надійних руках найдосвідченіших та найлюдяніших медиків. Пройшла інтенсивну терапію, відчула полегшення і виписалася, не забувши подякувати ескулапам.

Ксенія Мішина

Під час перебування на Балі опинилася під крапельницею і зірка “Сусідки”. Спочатку дві ночі в лікарні провів син Ксенії Платон. Потім черга дійшла й до самої акторки. На нещастя, Мішина з’їла щось не те перед самим вильотом додому.

Зірки отруїлися на відпочинку

Тож довелося терміново позбавлятися шкідливої бактерії. Зірка потрапила під крапельницю. Всю ніч її мучила висока температура, а вранці треба було їхати в аеропорт. Певно, Ксенія і справді почувалася зле, оскільки примудрилася забути документи й загубити сина.

Зірки отруїлися на відпочинку

Довелося ставити на вуха весь аеропорт. Біль у животі не вщухав, температура не спадала, а пригоди продовжувалися. Мішина зазнала під час перельоту турбулентності. Потім забула речі в міжтермінальному автобусі. Коли пригадала й прибігла їх забирати, валізи було зламано.

Тут з’ясувалося, що українська туристка забула планшет у попередньому літаку. Тож знову довелося бігати по всьому аеропорту, намагаючись добитися повернення цінного гаджету.

Схожі статті

Усього 4 інгредієнти та 3 хвилини часу й на столі глазурований пиріг: випікати не треба – морозити. Смакота

Якщо діти попросять зробити щось солоденьке, тут же беріться за печиво й молоко. Знадобляться ще вершки та шоколад. Решта – справа техніки. Смаколик виходить за лічені хвилини.

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.