Зірки, які в розлуці з дітьми: Педан, Полякова, Падалко, Єфросиніна та інші відправили нащадків у Європу

Українці завжди відзначали та шанували сім'ю як найважливіший складник свого життя. Діти для багатьох — це святе, і зірки шоу-бізнесу та громадські особистості не є в цьому винятком.

Раніше мало хто з українських зірок відривав своїх малолітніх дітей від себе та відправляв у довготривалі подорожі або на постійне проживання за кордон. Але з початком 2022 року такі випадки стали не рідкістю і це зумовлено не лише особистими уявленнями, а й реальною загрозою для життя та безпеки. Серед таких відомих особистостей – Оля Полякова, Олександр Педан, Марічка Падалко, Маша Єфросиніна та інші.

Безпека важливіша за сум

У своїх інтерв’ю вони розповідають, що таке рішення вони прийняли не з легким серцем. Багато з них визнали, що це важке рішення, але обставини примусили їх прийняти його. Страх за життя та безпеку дітей, особливо в умовах воєнної турбуленції, зробив своє.

За словами Олександра Педана, відомого телеведучого, і його дружини, вони прийняли рішення відправити свою доньку навчатися у Польщу разом з її бойфрендом через загрози безпеці. Подібний підхід обрали й Оля Полякова зі своїм чоловіком, які вважають, що зараз найголовніше – зберегти життя своїх дітей, навіть якщо це означає тимчасове розлучення. Правда в Англії знаходиться тільки молодша донька Аліса, якій не подобається бути там самій і вона проситься додому. Старша ж, Маша, залишилася в Україні й не марнує час, а робить свою музичну кар’єру.

Марічка Падалко, зіркова телеведуча та дружина чоловіка, який захищає батьківщину, відправила молодших дочок до Чехії – це, з одного боку, турбота про їхню безпеку, а з іншого – можливість продовжувати працювати та підтримувати коханого чоловіка й старшого сина Михайла, що навчається в Києві.

Маша Єфросиніна, відома актриса та ведуча, розповіла, що прийняла рішення відправити свого сина разом з мамою у Варшаву, але збирається скоро повернути сина в Україну. Її старша донька навчається В Нідерландах. Для Маші ситуація дуже складна, тому що поряд з нею немає чоловіка, бо він також боронить країну.

Діти Полякової, Падалко та Єфросиніної, з якими вони зараз у розлуці

Схожі статті

Рецепт випросила у кухаря в грецькому ресторані. Виходить дуже незвично і смачно: голубці у новому втіленні

Голубці знайомі та звичні всім нам. Здається, ця абсолютно звичайна страва вже нічим не може здивувати. Сьогодні ми підготували рецепт, який покаже голубці з нового, незвичного та пікантного боку.

Сир, який я покладу у великодній кошик: готую сама і дуже просто. Смачнішого для мене взагалі не існує

Сир люблять усі, але найчастіше ми його купуємо, побоюючись готувати самостійно. Виявляється, приготувати його в домашніх умовах досить просто та недовго. Саме такий рецепт ми сьогодні і підготували.

Картопляне пюре смачніше, ніж у ресторані: все завдяки лише одному секретному інгредієнту. Моя імпровізація

Картопляне пюре - найпростіша класична страва. Усі ми добре її знаємо, жодне застілля без неї не обходиться. Сьогодні ми підготували рецепт, який відкриє пюре по-новому, завдяки одному інгредієнту.