Куди поділась улюблениця Оксани Байрак та акторка в минулому Анастасія Зюркалова: тепер офіціантка у Канаді

Як відомо, доля — мінлива леді, що грає людиною завжди. Ось і улюбленицю режисерки жіночих серіалів Оксани Байрак Анастасію Зюркалову вона не оминула своїми "американськими гірками".

Від дитячої слави до роботи офіціанткою

Багато хто пам’ятає Анастасію як маленьку акторку, яка зіграла ролі у популярних телесеріалах і фільмах в дитинстві таких як “Жіноча інтуїція”, “Снігове кохання”, “Аврора” та інші. Її талант і чарівна усмішка робили її улюбленкою мільйонів глядачів. Проте, з часом інтерес до неї згас, а фаворитами відомої режисерки стали інші маленькі акторки. Щобільше, після сумних подій в Україні Байрак переїхала в росію і підтримала країну-агресорку. Звісно, стосунки між колегами були розірвані.

Після закінчення школи, деякі діти-актори обирають інші професійні шляхи, але це не завжди легке рішення. Для Зюркалової, ймовірно, було особливо складно прийняти такий поворот, оскільки вона звикла до уваги та шани від публіки. Втім перед нею відкривались різні можливості. Донька відомої гімнастки та підприємця займалася спортом та фотографією, кінематографом та театром.

З усім тим, доля розпорядилася так, що Анастасія тепер прийняла роль офіціантки у Канаді. Цей крок може здатися несподіваним для тих, хто знає її як акторку, але це відображає зрілість та розуміння реальності, у якій всі ми опинилися після подій 24 лютого 2022 року.

До цього часу її молодший брат, який обрав своєю професією кулінарію, вже 8 років жив у Канаді й працював шеф-кухарем. Саме він простягнув руку допомоги сестрі та покликав її до себе.

Втім, Зюркалова у своїх інтерв’ю обов’язково звертає увагу на те, що офіціанткою вона заробляє гроші, але мрії бути актрисою вона не зраджує: на теренах Канади знайшла кіноагента, бере участь у кастингах та театральних проєктах, працює на озвучці, як людина, яка прекрасно володіє українською мовою. Таку свою діяльність Анастасія вважає шансом не лише відновити кар’єру, а ще й “заявити про свою українськість”.

Анастасія Зюркалова у театральному проєкті в Канаді. Скриншот фото з Мережі

Популярне

Схожі статті

Меладзе і Слава Фролова з “Україна має талант” мають спільний біль: медики називають їх дітей невиліковними

Композитор Костянтин Меладзе та членкиня журі "Україна має талант" Слава Фролова мають один спільний біль. В обох сини невиліковно хворі й страждають на серйозні хвороби з дитинства.

Побачила, як сусідка запікає молоду картоплю й собі спробувала: смак незрівнянний – неначе з ресторану

Молоду картоплю можна не лише варити й подавати зі сметаною та кропом. Дуже смачно вийде, якщо запекти її у духовці з зеленню та часником. Отримаєте рум'яні та дуже ароматні часточки.

Більше в чебуречну ні ногою. Печу сама в рази смачніші: хрусткі й пухирчасті чебуреки з соковитою начинкою

Коли мова йде про кулінарні насолоди, чебуреки серед них — на почесному місці. І хоча їх можна придбати у пекарнях, жодні покупні не зрівняються з домашніми, приготованими за перевіреним рецептом.