“Навіть для мене було занадто”: Оля Цибульська відверто зізналася, що стикнулася з сериозною недугою

Знаменита українська артистка Оля Цибульска поділилася з підписниками складною особистою історією, через яку зірка навіть не хоче зʼявлятися перед публікою. З чим довелося стикнутися співачці?

Розлад харчової поведінки стає все більш поширеним явищем у сучасному світі, відкриваючи перед людьми складність відносин з їжею та власним тілом. Ця проблема проявляється у формі або частого переїдання, або навпаки – голодування, викликаючи нестабільне ставлення до їжі та власного вигляду.

Зірка української естради, Оля Цибульська, відверто поділилася своїм досвідом боротьби з цією проблемою, привертаючи увагу до важливості прийняття та підтримки тих, хто стикається з подібними труднощами.

Ольга Цибульська зізналася підписникам, що має проблеми з харчуванням
Ольга Цибульська зізналася підписникам, що має проблеми з харчуванням

Для багатьох людей, що борються з цим явищем, їжа стає засобом управління емоціями та стресом. Оля Цибульська відкрито зізналася, що вона сама не є винятком. Співачка визнала, що заїдає свої емоції, а потім не може впоратися з відчуттям провини та неповноцінності. Ця боротьба не тільки впливає на її психічне здоров’я, але й на її сприйняття власного тіла. Співачка зізналася, що незадоволена своїм виглядом та часто редактує свої фото та відео за допомогою фотошопу. Хоча Оля ніколи не страждала зайвою вагою та завжди прекрасно виглядала у кадрі, самосприйняття грає важливу роль у тому, якою людина бачить себе у дзеркалі.

Оля Цибульська розповіла, що часто редактує свої фото через несприйняття фігури
Оля Цибульська розповіла, що часто редактує свої фото через несприйняття фігури

Проте, прийняти цю проблему та відверто зізнатися в ній вимагає надзвичайної сміливості та сили духу. Фанати співачки сподіваються, що їх улюблена артистка зможе подолати цей внутрішній конфлікт та знайти шлях до гармонії та самоприйняття. Її відвертість і сміливість є великим взірцем для багатьох, надихаючи на відкритий діалог про цю складну проблему та нагадуючи про важливість підтримки та співчуття в цьому процесі.

Популярне

Схожі статті

Джамала стала мамою втретє: як виглядає новонароджений малюк і яке ім’я підібрали щасливі багатодітні батьки

У родині Джамали сталася щаслива подія – співачка народила третю дитину. Тепер разом із чоловіком Бекіром Сулеймановим стали багатодітними батьками трьох синів-красенів.

Меладзе і Слава Фролова з “Україна має талант” мають спільний біль: медики називають їх дітей невиліковними

Композитор Костянтин Меладзе та членкиня журі "Україна має талант" Слава Фролова мають один спільний біль. В обох сини невиліковно хворі й страждають на серйозні хвороби з дитинства.

Побачила, як сусідка запікає молоду картоплю й собі спробувала: смак незрівнянний – неначе з ресторану

Молоду картоплю можна не лише варити й подавати зі сметаною та кропом. Дуже смачно вийде, якщо запекти її у духовці з зеленню та часником. Отримаєте рум'яні та дуже ароматні часточки.