“В мене секретики з чоловіком”: Оля Цибульська щиро розповіла про романтику у стосунках з власним чоловіком

У світі шоу-бізнесу і в галузі публічного життя є категорія відвертих зірок, які не соромляться відкрито розповідати про свої особисті стосунки. Однією з таких осіб є відома співачка Оля Цибульська.

Нещодавно вона знову повернулася до цієї теми в інтерв’ю на Люкс FM.

Оля Цибульська про романтику у стосунках

Питання та відповіді

Інтерв’юери почали з питання, що дратує Олю в чоловікові, на що жінка відповіла, що єдине — це його крижаний спокій. “Решта мене збуджує”,- заявила вона. Але головна позитивна риса чоловіка для Олі — його вміння терпляче вислухати її та підтримати, даючи можливість дружині підтвердити правильність її вчинків та намірів.

Журналіст задав також провокативне запитання, чи був у пари інтим в громадському місці. І Оля відповіла ствердно та розповіла давню історію, що сталася з ними у Нью-Йорку в ліфті.

Її попросили пригадати романтичну подію, яку вона ніколи не забуде. Співачка розповіла, що то було за часів коли люди ще писали листи та повідомлення на папері. Тоді чоловік написав власноруч, що якщо вона хоче бути назавжди з ним, то нехай приїздить до нього у Париж. Ще й квитки приклав до листа. І хоча Оля планувала будувати кар’єру в Києві, вона все кинула та полетіла до коханого. До речі, Оля зазначила, що після повернення з поїздки, вона дізналася, що під серцем носить сина.

Показовий момент. Запитали Олю про стосунки зі свекрухою, чи є в них секретики. На це співачка відповіла: “Ні, в мене секретики з чоловіком!”

У своїй останній сповіді Оля Цибульська поділилася не лише згадками з минулих років, але й зазначила, що романтика у відносинах з часом змінюється. Вона поділилася моментами з їхнього повсякденного життя, коли романтика виявляється в простих речах: в спільних прогулянках, вечерях при свічках або навіть у спільному перегляді улюбленого фільму вдома.

“Неймовірна романтика, коли ти більш як 20 років разом — це побути вдвох. Коли нам вдається сходити вдвох в кіно, посидіти разом, то це вже дуже сексі”

Оля Цибульська з чоловіком. Скриншот фото з Мережі
spot_img

Схожі статті

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.

Хоч на сніданок, хоч на перекус: найсмачніші бутерброди з авокадо готую за рецептом канадського блогера

У світі кулінарних відкриттів і постійного пошуку нових смакових поєднань однією з найбільш популярних альтернатив у харчуванні стала намазка з авокадо.

Зіркові чвари українського шоу-бізнесу: хто з зірок ворогує між собою – Соловій, Кароль, Притула, Кондратюк

Український шоубізнес, втім, як і загалом світовий, завжди був насиченим не лише музичними новинами та талановитими виконавцями, але й різноманітними скандалами та чварами між зірками.