Ні сорому, ні совісті: хто крім Полякової та Матвієнко закрутили роман з одруженими чоловіками

Ці історії кохання відомих українських зірок показують, що почуття не знають меж і можуть з'явитися в найнесподіваніший момент. Незважаючи на всі труднощі, ці пари змогли знайти своє щастя.

Почуття не знають меж і можуть з’явитися в найнесподіваніший момент, приносячи із собою радість та труднощі. Українські зірки не є винятком, і їхні романтичні історії завжди привертають увагу шанувальників. Давайте розглянемо декілька яскравих прикладів, де кохання зародилося серед складних життєвих обставин, часто пов’язаних з одруженими партнерами.

Настя Каменських та Потап

З самого початку дуету Насті Каменських та Потапа, їх підозрювали у романі. З часом шанувальники втомилися обговорювати цю тему і залишили пару в спокої. Але саме тоді стало відомо, що підозри були небезпідставними: Олексій закохався у свою підопічну. Коли Настя вирішила піти, він взяв ситуацію у свої руки, залишив свою дружину Ірину Горову та зізнався Насті у своїх почуттях. Сьогодні вони є подружжям, хоча іноді з’являються чутки про кризу в їхніх стосунках, вони продовжують бути разом, підтримуючи одне одного.

Потап і Настя Каменських офіційно одружилися у 2019 році
Потап і Настя Каменських офіодружилися у 2019 році

Оля Полякова та Вадим Буряковський

Оля Полякова розповідала, що не дозволяла Вадиму навіть торкнутися до себе, поки він не розповість своїй дружині про наявність іншої жінки в його житті. Співачка хотіла одразу вирішити це складне питання і поставила перед бізнесменом ультиматум: або він залишається з дружиною, або вибирає її. Пара досі разом, хоча нещодавно з’явилася інформація про те, що Оля могла закрутити роман з Владом Міцкевичем. Спокійне ставлення Вадима до цих чуток може свідчити або про відсутність цього роману, або про його прийняття ситуації.

Головна білявка країни Полякова та її чоловік Буряковський давно перебувають у шлюбі
Головна білявка країни Полякова та її чоловік Буряковський давно перебувають у шлюбі

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян

Тоня Матвієнко закохалася в чоловіка, який вже мав сім’ю: дружину та двох дітей. Арсен Мірзоян також відчував сильні почуття до Тоні, але це не давало йому змоги одразу прийняти серйозне рішення. Проте, після майже року спільних гастролей, вони зрозуміли, що хочуть бути разом.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян
Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян

Повернувшись додому, Арсен відверто повідомив своїй дружині, що в його житті з’явилася інша жінка. Можливо, дружина вже здогадувалася про це. Незважаючи на труднощі, Арсен і Тоня вирішили не приховувати свої почуття і почали будувати спільне майбутнє, демонструючи силу свого кохання.

 

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.