У нетипової жінки все нетипово: чому після розлучення Камалії її доньки залишилися жити з колишнім чоловіком

Українська співачка Камалія відома багатьом. Вона була одружена з пакистанським олігархом Мохаммадом Захуром, але після довгого часу пара розпалася. Сьогодні ми розповімо, з ким залишилися її діти.

Співачка і бізнесмен одружилися в далекому 2003 році. Пара здавалася дуже міцною, і прожили вони разом 20 років. На подив багатьох шанувальників, у 2023 році стало відомо, що вони розходяться.

Причини розриву ніхто так і не розкрив, але відомо, що вони підтримують зв’язок і добре спілкуються, одним словом, залишилися друзями. Їх часто можна помітити разом на світських заходах, а також вони часом разом проводять час із дітьми.

Під час цього шлюбу в них з’явилися двоє доньок – Арабелла та Мірабелла. Відомо, що дівчатка залишилися жити з татом у Лондоні. Це пов’язано з тим, що вони проходять навчання в британській школі. Сама ж Камалія залишається в Києві. Вона зізнається, сподівається, що доньки з часом переїдуть в Україну і продовжать здобувати освіту саме тут.

Камалія розповіла, чому залишила дочок із колишнім чоловіком
Камалія розповіла, чому залишила дочок із колишнім чоловіком

Співачка зізнається, дуже сумує за дівчатками. Але залишити їх у Великій Британії було спільним рішенням. Також відомо, що Камалія з Мохаммадом разом ухвалили рішення, що доньки з часом переїдуть в Україну.

Цікаво, що навіть після розставання у них тримаються дуже теплі та близькі стосунки. Камалія зізнається, що часом вони живуть разом. Для своїх доньок вони намагаються бути зразковою сім’єю, підтримують одна одну. Періодично Камалія їздить до Лондова, а Мохаммад зі свого боку разом із доньками до Києва.

Вони зупиняються в їхньому спільному маєтку, який згодом дістанеться донькам. Ділити майно для пари поки не так важливо, воно все ще вважається спільним. Головним пріоритетом для них все ж залишаються діти та їхнє щастя.

Популярне

Схожі статті

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.

Чому Надя Дорофєєва, Андрій Данилко та інші зірки досі не мають дітей: історії бездітних артистів

Хто з українських зірок досі не має дітей? Дорофєєва, Данилко та інші поділились своїми історіями, чому вони бездітні, що заважає їм та які саме причини мають - розкриваємо правду зірок.