Докази кохання увічнив на руці: Потап засвітив татуювання, яке колись зробив на честь Насті Каменських

Потап і Настя Каменських – одна з найяскравіших та пар українського шоу-бізнесу. На новому фото продюсер засвітив тату, яке нагадало шанувальникам про історію їхнього союзу.

Український репер та продюсер Олексій Потапенко, відомий як Потап, знову привернув увагу своїх шанувальників, показавши на новому фото тату з ім’ям своєї дружини, співачки Насті Каменських. Це татуювання не є новим – його Потап зробив ще у 2016 році, святкуючи десятиріччя спільної творчої діяльності з Настею. Проте історія цього тату виявилася ще цікавішою та неоднозначнішою, ніж могла здатися на перший погляд.

Потап і Настя Каменських створили свій музичний дует у 2006 році, швидко завоювавши серця слухачів своїми яскравими виступами та хітами. Їхня співпраця була надзвичайно плідною, а пісні ставали справжніми шлягерами. Музиканти демонстрували чудову хімію на сцені, що породжувало численні чутки про їхні можливі романтичні стосунки.

У 2016 році, на честь десятиріччя спільної роботи, Потап зробив татуювання з ім’ям Насті. Цей крок викликав неоднозначну реакцію у публіки, адже на той момент шанувальники вважали, що репер ще одружений з Іриною Горовою. Питання, як Ірина відреагує на татуювання з ім’ям іншої жінки, стало однією з головних тем обговорення в медіа та серед фанатів.

На честь десятиріччя дуету Потап зробив тату з іменем Насті
На честь десятиріччя дуету Потап зробив тату з іменем Насті

Трохи пізніше Потап офіційно повідомив, що вони з Іриною розлучилися вже два роки тому, тобто в 2014 році. Це зізнання підтвердило підозри фанатів, що між Потапом і Настею є щось більше, ніж просто професійні та дружні стосунки. І хоча артисти довго заперечували романтичні зв’язки, публіка вже відчувала, що правда на їхньому боці.

У 2019 році Потап і Настя офіційно одружилися, зробивши свій союз публічним. Їхнє весілля стало однією з найгучніших подій у світі українського шоу-бізнесу. З того часу подружжя демонструє гармонійні стосунки та спільні досягнення, спростовуючи численні чутки про можливе розлучення.

Потап і Настя Каменських одружилися у 2019 році
Потап і Настя Каменських одружилися у 2019 році

Нещодавнє фото, де Потап показав своє татуювання з ім’ям Насті, знову нагадало шанувальникам про ту довгу та непросту історію їхніх стосунків. Це татуювання стало символом не лише їхньої творчої співпраці, але й справжнього кохання, яке витримало всі випробування та зуміло перемогти всі труднощі.

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.