14-річна дочка Віри Брежнєвої зізналася, ким хоче бути, коли виросте: мама-співачка до такого не була готова

Молодша дочка Віри Брежнєвої Сара активно не веде соцмережі і про її життя мало що відомо. Сьогодні ми розповімо, як вона живе, про що мріє, які будує плани і яку в майбутньому хоче обрати професію.

Віра Брежнєва має двох дітей від різних чоловіків. Старша донька Соня народилася ще в першому шлюбі, її батько колишній спортсмен Віталій Войтенко. Молодша ж донька Сара народилася від українського мільярдера Михайла Кіпермана.

Двоє сестер досить різні. Так Соня активно веде соціальні мережі, і про її життя завжди відомо шанувальникам. А ось Сара зовсім інша, її соцмережі набагато тихіші, та й фотографій там небагато. Лише зрідка з’являються світлини з татом і мамою.

Дочка Віри Брежнєвої розкрила, ким хоче стати, коли виросте
Дочка Віри Брежнєвої розкрила, ким хоче стати, коли виросте

Більшу частину часу Сара проводить у тата в Швейцарії. Їй до душі активний спосіб життя. Прогулянки, заняття тенісом і фітнесом – так вона любить проводити дозвілля. Звичайно ж, це ще й допомагає їй тримати форму. Крім цього, дівчинка дуже любить готувати і ходити на шопінг, а також грати в шахи. У своєму віці вона чудово розбирається в брендах і має хорошу колекцію модних прикрас, а також люксових парфумів.

Дочка Віри Брежнєвої розкрила, ким хоче стати, коли виросте
Дочка Віри Брежнєвої розкрила, ким хоче стати, коли виросте

Поки що Сара планує вступати до престижного вишу, де вчитиметься дизайну і моді. Її інтерес привернула сфера дизайнів інтер’єрів, чим вона в майбутньому і планує заробляти на життя. Цікаво, що не дивлячись на юний вік, у неї вже є власна, яка також займається дизайном інтер’єрів. Її дівчинка відкрила ще 2022 року.

Нещодавно Сара виклала історію в інстаграмі, в якій поділилася уподобаннями у виборі професії. В історії фігурувало запитання “Професія мрії, якби гроші не були важливі?”. На нього вона відповіла несподіваним чином “Криміналіст/детектив/суд мед експерт”. Мама дівчинки поки що ніяк не відреагувала на таке бажання доньки.

Популярне

Схожі статті

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.

Чому Надя Дорофєєва, Андрій Данилко та інші зірки досі не мають дітей: історії бездітних артистів

Хто з українських зірок досі не має дітей? Дорофєєва, Данилко та інші поділились своїми історіями, чому вони бездітні, що заважає їм та які саме причини мають - розкриваємо правду зірок.