Зіркові пари, які зустрічалися, але до шлюбу так і не дійшли: Світлана Тарабарова, Настя Каменських, Альоша

Недарма кажуть в народі, що шлюби укладаються на небесах. От ніби й кохання є, і навіть заручились, а побратися так і не змогли. Проте з іншим партнером все складається. Розповімо про 3 таких пари.

Деякі пари здаються ідеальними, але, на жаль, не всі стосунки закінчуються шлюбом.

Світлана Тарабарова та Володимир Дантес

Світлана Тарабарова та Володимир Дантес. Скриншот фото з Мережі

Роман Світлани Тарабарової та Володимира Дантеса почався ще під час участі у популярному шоу “Фабрика зірок”. Пара виглядала дуже гармонійно і часто з’являлася разом на публіці.

Проте, всупереч щирим почуттям та взаємній симпатії, їхні стосунки завершилися. Причиною розриву Світлана вважає вибуховість характерів обох. Співачка зараз успішно продовжує свою музичну кар’єру та є щасливою дружиною і матір’ю 3 дітей, а Володимир також знайшов своє кохання та продовжує розвивати свою творчість.

Настя Каменських та Геннадій Вітер

Настя Каменських та Геннадій Вітер. Скриншот фото з Мережі

Настя Каменських, одна з найвідоміших українських співачок, та Геннадій Вітер, продюсер і музикант, були у стосунках кілька років. Вони виглядали щасливими разом і подейкують, що навіть були заручені.

Але їхні стосунки не призвели до шлюбу. Настя та Геннадій розійшлися, і кожен пішов своїм шляхом. Настя продовжує підкорювати музичні вершини разом з Потапом, а Геннадій займається продюсерською діяльністю.

Альоша та Вадим Лисиця

Альоша та Вадим Лисиця. Скриншот фото з Мережі

Альоша (Олена Тополя), відома українська співачка, та Вадим Лисиця, композитор і продюсер, були однією з найкрасивіших пар у музичному світі. Вони зустрічалися кілька років і мали серйозні наміри щодо майбутнього. Їхні спільні проєкти ставали популярними хітами, а особисті стосунки здавалися міцними та надійними.

Проте, як і у випадку з іншими парами, їхній роман закінчився без шлюбу. Причини розриву вони не афішували, але обидва продовжують активно працювати у музичній сфері. Альоша щаслива у шлюбі з іншим чоловіком і має дітей, а Вадим створює нові музичні проєкти.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.