“Якась драма може бути”: Надя Дорофєєва вперше розповіла про сварки з Кацуріним. Ідилія вже закінчилася?

Знаменита співачка Надя Дорофєєва вперше поділилася подробицями сімейного життя з Мішею Кацуріним. Артиста розповіла, як насправді вирішує конфлікти з чоловіком.

Українська співачка Надя Дорофєєва, відома своїм талантом і харизмою, нещодавно поділилася відвертими деталями свого сімейного життя з ресторатором Михайлом Кацуріним. Їхній шлюб, що відбувся у червні 2023 року, привернув значну увагу, адже перед цим Надя протягом семи років була одружена з Володимиром Дантесом.

Колишня дружина Дантеса Надя Дорофєєва вдруге вийшла заміж у 2023 році
Колишня дружина Дантеса Надя Дорофєєва вдруге вийшла заміж у 2023 році

В інтерв’ю для Люкс ФМ Надя Дорофєєва вперше відкрито розповіла про конфлікти у новій родині. Вона зазначила, що непорозуміння у них виникають рідко, і всі проблеми вирішуються за допомогою розмов.

Також в інтервʼю Надя підкреслила, що у них з Мішею не буває сварок з биттям посуди та криками, вони вирішують все розмовами та домовляються.

Ці слова демонструють, що їхні стосунки побудовані на взаєморозумінні та повазі. Вони не приховують своїх емоцій, але й не допускають конфліктів до крайньої межі. Замість цього, вони знаходять спільну мову і вирішують будь-які розбіжності шляхом спокійних обговорень.

Нове сімейне життя Наді з Михайлом почалося з неочікувано. У червні 2023 року пара таємно зіграла весілля, що стало несподіванкою для багатьох. Це був сміливий крок, особливо враховуючи їхні попередні стосунки. Михайло Кацурін – відомий ресторатор, а його колишня дружина Даша Кацуріна тепер перебуває у стосунках з Володимиром Дантесом, колишнім чоловіком Наді.

Надя Дорофєєва після розлучення з Дантсом вийшла заміж за свого друга
Надя Дорофєєва після розлучення з Дантсом вийшла заміж за свого друга

Незважаючи на ці складні переплетення, Надя відчуває повну ідилію у нових відносинах. Вона зазначає, що їй комфортно у побуті з Михайлом, який у всьому її підтримує. Це дуже важливо для співачки, яка має активний і насичений графік.

Надя також не приховує, що знаходить спільну мову з дітьми Михайла від попереднього шлюбу. Вона ладнає з ними і намагається створити атмосферу гармонії та тепла у новій родині. Це важливий аспект, оскільки інтеграція у нову сім’ю завжди вимагає додаткових зусиль і взаєморозуміння. Надя часто публікує світлини в сторіс разом з дітьми Михайла, хоча у шлюбу з Дантесом про дітей навіть і не йшла мова, через що колишню пару часто називали “чайлдфрішниками”.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!