Найважчий учасник шоу “Зважені та щасливі” схуд на 132 кг, але знову набрав і важить 297 кг: як він виглядає

Переможець шоу "Зважені та щасливі" Аркадій Василишин вразив мережу своїм зовнішнім виглядом. Після кардинального перевтілення та схуднення, чоловік знову набрав вагу.

Шоу “Зважені та щасливі” вже багато років приваблює глядачів своєю драматичною боротьбою учасників із зайвою вагою. Це не лише про фізичну трансформацію, а й про психологічну, адже учасники змінюють своє життя, долаючи внутрішні та зовнішні бар’єри. Один із таких незабутніх учасників — Аркадій, який став відомим своїм неймовірним схудненням, а потім і важкою боротьбою із поверненням зайвої ваги.

Шоу Зважені та Щасливі допомогає людям скинути велику вагу
Шоу Зважені та Щасливі допомогає людям скинути велику вагу

Аркадій приєднався до шоу “Зважені та щасливі” як один із найважчих учасників за всю історію програми. Його початкова вага складала 235 кг. З самого початку було зрозуміло, що його шлях буде непростим, але він вирішив взяти на себе цей виклик, щоб змінити своє життя та стати прикладом для інших.

Під керівництвом професійних тренерів та дієтологів Аркадій розпочав інтенсивні тренування та дотримувався суворого режиму харчування. Кожен день приносив нові випробування, але він продовжував працювати над собою. Результати були вражаючими: за час участі в шоу Аркадій зміг скинути 132 кг, досягнувши ваги 103 кг.

Аркадію вдалося схуднути на 132 кілограми
Аркадію вдалося схуднути на 132 кілограми

На жаль, після закінчення шоу Аркадію не вдалося утримати отримані результати. Повернення до звичайного життя, стреси та зміна режиму харчування сприяли тому, що він знову почав набирати вагу. Через два роки його вага почала збільшуватися і знову досягла 297 кг. Це стало серйозним ударом для Аркадія, який вже відчув смак перемоги над собою та своїм тілом.

Переможець шоу Зважені та Щасливі знову набрав вагу
Переможець шоу Зважені та Щасливі знову набрав вагу

Незважаючи на повернення зайвої ваги, Аркадій продовжує боротьбу. Його зовнішній вигляд та здоров’я залишаються у фокусі його уваги. Він визнає свої помилки та працює над тим, щоб знову взяти контроль над своїм життям. Нещодавно він знову вернувся до лікарів, а саме до спеціалістів з баріатричної операції, щоб хірургічно зменшити шлунок та повторити своє феєричне схуднення.

Популярне

Схожі статті

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?

Огірки по-фінськи у банках на зиму без стерилізації — заготівля варта медалі: закручую по 40 банок щоліта

Літо – ідеальний час для приготування різноманітних заготівель, які будуть радувати вас протягом усього року. Огірки по-фінськи – це чудовий спосіб зберегти свіжі овочі без необхідності стерилізації.

Вони всі померли від зупинки серця: Ніна Матвієнко, Скрябін, Руслана Писанка, Ганна Сумська – їх пам’ятають

Найвідоміші артисти України залишили неоціненний слід у творчій спадщині країни. Чому їх не стало та які подробиці відомі про цю подію, яка залишається у пам'яті прихильників.