“Цілувався зі мною”: Ксенія Мішина показала, заради кого проробила довгий шлях з України до США

Ксенія Мішина з сином та друзями відбула до США, щоб провести майстер-клас. Заразом вирішили помилуватися краєвидами. Коли Нью-Йорк набрид, відбули до Лос-Анджелесу. Тут трапилися свої пригоди.

З перельотом за океан Ксенії Мішиній не дуже пощастило. Один літак запізнився, тож довелося бігти бігцем, щоб встигнути з пересадкою. У салоні було доволі холодно, то в акторки з Платоном зуб на зуб не попадав.

Ксенія Мішина з сином Платоном ледве втрапили на Голлівудський пагорб у Лос-Анджелесі

А коли прибули на місце, з’ясувалося, що багаж загубився. Та врешті взяли себе в руки й почали милуватися місцевими краєвидами. Вдосталь погулявши по Нью-Йорку, дісталися й голлівудських пагорбів.

Ксенія Мішина з сином Платоном ледве втрапили на Голлівудський пагорб у Лос-Анджелесі

У Лос-Анджелесі на українців теж чекали веселі пригоди. Звісно, акторський гурт не міг пропустити відвідини пагорба з усіма відомими чарівними буквами. Тож дорогою довелося перекушувати просто в салоні автівки.

Довго петляли, не розуміючи, де краще припаркуватися, адже надпис на пагорбі хоч і було видно з різних частин дороги, але як підступитися до нього ближче, ніхто з подорожніх не міг втямити.

Ксенія Мішина з сином Платоном ледве втрапили на Голлівудський пагорб у Лос-Анджелесі

Коли прибули на місце, довго блукали у пошуках вдалої локації для знімань. Втямили, що трішки заблукали й підійшли не з того боку. Та врешті обійми з Hollywood таки відбулися. Чарівний напис навіть поцілував українську акторку.

Син Ксенії Платон теж був у захваті від побаченого. Підліток уже на повну котушку знімається у фільмах і навіть наважився здійснити стрибок із 2 поверху без дублера. Тож змусив усіх робити селфі на тлі відомого на весь світ напису, весело посміхаючись.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.