Мільйони на рекламі: як зірки заробляють в інтернеті

Author name 2 Березня 2020 в 19:03

Поділитися статтею

Ольга Бузова
Ольга Бузова

Сьогодні соціальні мережі – це не просто розваги та стрічка новин, це хороший майданчик для того, щоб заробити гроші. І якщо професійним блогерам потрібно постаратися, аби «набити» підписників, то у знаменитостей із цим проблем не виникає.

Ольга Бузова заробляє на одній публікації мінімум 7 500 доларів. Рекламодавцями зірка не перебирає. Постить все – від косметики до чіпсів. І це не дивно, бо у неї в підписниках – 14 мільйонів осіб.

Девід Бекхем

Девід Бекхем з великого спорту перейшов у велику рекламу. Колишній футболіст рекламує годинники, парфуми та одяг. І бренди готові платити йому за один пост понад 300 000 доларів.

Джастін Бібер

Джастін Бібер теж не уникає можливості заробити на рекламі. Його аудиторія – понад 102 мільйони осіб. Рекламна публікація цього виконавця обходиться фірмам у 630 000 доларів.

Селена Гомес

Селена Гомес може похвалитися тим, що заробляє на рекламі цілий статок. В Instagram за нею стежать понад 144 мільйони чоловік. Рекламний пост від неї вважається одним із найдорожчих –  майже 800 000 доларів.

Кайлі Дженнер

Але всі рекорди б’є 21-річна американська модель та учасниця шоу «Сімейство Кардаш’ян» Кайлі Дженнер.  За рекламу на своєму акаунті вона просить 1 мільйон доларів. Саме це робить її першою в рейтингу по сумі заробітку в інтернеті серед зірок.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Зарубіжні зірки, що не закінчили школу, але стали успішними

Нагадаємо, Діма Коляденко, Ірина Білик, Оля Полякова розповіли самі містичні історії в своєму житті.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею