Діма Коляденко, Ірина Білик, Оля Полякова розповіли самі містичні історії в своєму житті

Українські зірки розповіли в проекті каналу Україна «Зірковий шлях», які знаки долі зустрічалися на шляху публічних людей.

На грандіозній вечірці Оля Полякова отримує нагороду «І знову королева ночі», дякує і спускається зі сцени, щоб поділитися враженнями. І раптом відбувається непередбачене – нагорода розбивається.

«Це погана прикмета. Я тепер більше не королева, який жах. Була королевою шоу-бізнесу всього 5 хвилин, а хотіла бути цілий рік », – скаржилася тоді Оля.

Екстрасенс підтверджує припущення – це дійсно поганий знак: «Він попереджає Ольгу, що не на часі спочивати на лаврах, що на зоряний небосхил сходить нова зірка. І Ользі треба ще довго вправлятися для того, щоб утримати той статус і то звання, яке вона має. Дуже поганий знак, але не вирок », – говорить екстрасенс Ольга Янковська.

Нерідко артисти спотикаються на сцені, червоній доріжці або важливих заходах. Так було і з Настею Каменських. Екстрасенс пояснює – це все заздрість. І не дивно, бо успіху і красі зірки заздрять мільйони. Однак хто саме подивився на співачку злим поглядом – ми вже не дізнаємося. Але Ольга Янковська запевняє: Насті нічого боятися – вона має сильну захист: «Зірки трохи відрізняються від звичайних людей, так як мають свій власний егрегор. Це як енергетичний кулю, який нарощується завдяки шанувальникам».

Шоумен Дмитро Коляденко дуже обережно ставиться до акваріумних рибок, оскільки саме вони попередили його про драматичному розриві з Іриною Білик.

«Якось на Новий рік я подарував їй 19 рибок, закрив очі, це було в новій квартирі. І коли її туди завів, був шок – все 19 рибок здохли, лежали пузом догори. Я подумав, що це поганий знак. І до речі, через місяць ми розлучилися. Це був такий натяк – Коляденко, ви посваритеся, ти зруйнуєш їй квартиру, розіб’єш всі речі, розріжеш все картини, і тебе виженуть геть. Так і сталося », – зізнався Дмитро Коляденко в інтерв’ю.

Часто зірки надають значення знакам, які трапляються після смерті їхніх рідних або друзів. Співачка Ірина Білик згадує, як під час похорону її батька сталося щось містичне.

«Він у мене авіатор. І коли опускали труну, то буквально в цю секунду дуже низько над ним пролетів літак, – розповідає співачка. – Все так загуло навколо, я навіть злякалася, це було якось містично. Всі сказали, що дядя Коля полетів».

Ольга Янковська переконує: лякатися цього знака не слід. Навпаки – він дуже хороший: це був символ поваги за гідно прожите життя.

Достойно прожив своє життя і один Ірини Білик – співак і продюсер Андрій Кузьменко, який загинув в автокатастрофі 5 років тому. Навіть після смерті він продовжував надсилати дивні знаки.

«Багато людей довгий час говорили, що Андрій ще був присутній на землі, розповідали містичні історії про його звільнення. Навіть після 40 днів всім здавалося, що він розбурхував нерви », – каже Ірина Білик.

Музичний продюсер Володимир Бебешко підтверджує слова артистки. «Не те слово, містика. Коли відспівували Андрія на 9 днів, вся апаратура в церкві відмовляла, тріщала. Ну там страшне просто. Мало того, мені обікрали машину, розбили скло. У Львові він просто не відпускав мене. Я був там, поки не пішов на могилу і не сказав: «Андрій, вистачить приколюватися. Відпусти мене додому. Все, давай закінчуй це». Він не відпускав, витворяв чудеса просто», – згадав Бебешко в інтерв’ю.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Швидкий салат з буряка, який можна приготувати, якщо гості вже на порозі

Цю новину нам надав проект «Ранок з Україною», який виходить у будні на телеканалі «Україна».

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський зробив фото з творцем Facebook Марком Цукербергом. Що він цим хотів сказати?

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.