(ВІДЕО) Дочка Максима Галкіна і Алли Пугачової показала, як працює в саду разом з братом

Author name 5 Липня 2020 в 23:07

Поділитися статтею

Максим Галкін з донькою і сином
Максим Галкін з донькою і сином

Максим Галкін у своєму фотоблозі показав, як його діти-двійнята доглядають за рослинами в їхньому саду біля будинку.

Максим Галкін продовжує радувати своїх шанувальників і громадськість зворушливими відео зі своїми дітьми. Ліза і Гаррі в цьому році святкуватимуть своє семирічні, швидше за все сестра з братом ось-ось підуть до першого класу, тому їх зірковий батько робить все, щоб діти розвивалися в різних напрямках і максимально соціалізувалися.

За словами шоумена, він обожнює придумує різні ігри та розваги для Лізи і Гаррі, щоб вони не сиділи в інтернеті. Часто до них приєднується і мама — Алла Пугачова.

Галкін також поділився, що його діти абсолютно не знають, що таке Інтернет і соціальні мережі. Їм можна дивитися телевізор — мультфільми або ж передачу “Краще всіх”, яку веде сам Максим. Але двійнята не особливо люблять проводить свій час у блакитних екранів, вони звикли грати і вигадувати нові розваги з батьками.

Наприклад, в новому відео Галкін показав, як Ліза і Гаррі працюють в саду. Сестра з братом доглядають за квітами і хваляться красивим цвітінням лаванди, яку вони садили.

Також діти зазивали всіх підписуватися на їхній канал і ставити лайки, уявляючи, що вони блогери. Їх тато зізнався, що, хоча діти і не користуються Інтернетом, все про богерство вони дізналися з його передачі “Краще всіх”. Він і сам був здивований, коли почув від них такі фрази як “підписуйтесь на нас” або “ставте лайки, пишіть коментарі”.

Підписники Максима умилились таким корисним розвагам і залишили безліч коментарів:

  • “Мені здається вони виростуть чудовими людяності людьми! І вам за них ніколи не буде соромно!!!”;
  • “Задоволення дивитися і слухати цих малюків”;
  • “Максим, ви чудовий батько! Про душевність і мудрість Алли Борисівни, взагалі, не кажу!” — написали користувачі мережі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею