“Мені пох! “, – прийомна дочка Потапа засвітила недитячі форми в коротенькому топі

Author name 7 Липня 2020 в 13:07

Поділитися статтею

Прийомна дочка Потапа засвітила недитячі фото
Прийомна дочка Потапа засвітила недитячі фото

Прийомна дочка відомого репера Олексія Потапенка Наташа Горова показала відверті фото в своєму Інстаграмі.

Олексій Потапенко вже кілька років як не живе зі своєю першою дружиною Іриною Горовою. Однак батьки нарівні підтримують дочку навіть після розлучення, і Потап, навіть незважаючи на те, що це його нерідна дочка, часто з нею спілкується. Зараз Наташі 20 років, і вона прагне до такої ж слави, як і у її зоряного татка. У залученні фанатів вона не відкидає будь-які методи.

Відверті фото в міні-топі для того, щоб залучити нових фоловерів

Молода знаменитість виставила добірку фотографій, на яких Наташа позує в шовковому міні-топі, модних широких джинсах блакитного кольору і яскравою червоною панамці. Доповнила дівчина образ масивними сірими кросівками – тими самими, які зараз зайняли всі тренди.

Прийомна дочка Потапа засвітила недитячі фото
Прийомна дочка Потапа засвітила недитячі фото

За фото можна зрозуміти, що дівчина активно стежить за собою, адже у неї струнка фігура і тонка талія. Крім того, можна помітити, що мама зоряної дівчинки Ірина Горова не забороняла практично нічого своїй донці, так як у неї видно кілька татуювань.

Незважаючи на те, що Наташа Горова поки ніяк не засвітилася в шоу-бізі, її вже читають кілька десятків тисяч підписників в Інстаграм.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею