Джиган б’є Самойлову, але вона буде терпіти все життя заради дітей

Author name 9 Липня 2020 в 18:07

Поділитися статтею

Джиган і Самойлова
Джиган і Самойлова

Один з найскандальніших розлучень 2020 року – Джиган і Оксана Самойлова. Однак назвати їх однозначно колишніми не можна, адже, судячи з усього, Самойлова вирішила не йти від зоряного репера.

Оксана Самойлова поділилася з пресою причиною скасування розлучення. Після тривалого шлюборозлучного процесу і навіть лікування чоловіка в клініці наркології, вони все ж вирішили залишитися.

“Терпіти все життя заради … “

Модель, блогерка, мама чотирьох прекрасних дочок Оксана Самойлова поділилася подробицями життя з українським реп-виконавцем Джиганом. У своєму Інстаграм вона написала, що заради своїх дітей передумала розлучатися, і готова терпіти все, аби дочки були щасливі.

Джиган і Самойлова
Джиган і Самойлова

“Я впевнена, що після нашого розлучення більшість б раділи. Але чи будуть радіти мої діти? Я думаю, що ні. 4 моїх дітей постраждають від того рішення, яке буде зручним для мене. Може бути для однієї дитини або двох можна було б якось пом’якшити удар, але пом’якшити удар чотирьом я б не змогла, мене б просто не вистачило. Коли Аріель перестала спати ночами в панічних атаках і задихаючись, я реально злякалася. Не я до цього привела і начебто це не моя відповідальність, але діти то мої “, – написала модель.

Це і дало підстави вважати, що Оксана може і не пробачила Джигана, але готова терпіти його витівки заради щастя і майбутнього дітей. Зірка називає це возз’єднання “шансом на маму і тата “. Вона уточнює, що не знає, чи правильно чинить.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею