Хлопчики, вчіться! Дмитро Комаров розповів, як правильно зробити пропозицію

Author name 14 Липня 2020 в 15:07

Поділитися статтею

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко
Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко

Ведучий і легендарний мандрівник, Дмитро Комаров, нагадав фанаткам, що вже рік як одружений і розповів, як зробив красиву пропозицію коханій. Ми піддивилися його заповітний пост в Інстаграмі шоумена і готові поділитися з вами цією неймовірною історією.

Олександра Кучеренко — дівчина Дмитра, яку ми всі знаємо, як «Міс Україна 2016», навіть нічого не підозрювала, коли сідала в літак разом з коханим.

Була задумана повітряна прогулянка над головними визначними пам’ятками столиці.

«Для мене було б занадто нудно і просто робити пропозицію при свічках в ресторані», — поділився емоціями Дмитро в соціальних мережах.

Свадебное ото Дмитрия и Александры
Весільне від Дмитра і Олександри

Нічого не підозрюючи, Саша сіла вперед, що б помилуватися видами улюбленого Києва. Поруч сидів Дмитро, який згорав від хвилювання: в реактивному літаку було дуже шумно і він переживав, що майбутня дружина не почує найголовніших слів, адже розмовляти було практично неможливо.

Але закохані зрозуміли один одного з півслова. Дмитро дістав кільце, простягнув Олександрі, і дівчина не роздумуючи сказала: «Згодна».

Ну, а «ситцеве весілля» пара відсвяткувала в Україні. На цей раз фотографіями поділилася дружина ведучого. Молода сім’я вирушила в подорож по Україні, і звичайно ж в заповітний день заглянула в тунель «Любові».

«Як же давно я хотіла побачити це місце! Але, виявляється, сюди можна потрапити тільки зі своєю справжньою любов’ю», — опублікувала дівчина в сторіз фото з романтичною підписом.

Фото: Instagram Александры Кучеренко
Фото: Instagram Александры Кучеренко

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею