Померлі герої серіалу “Свати”: хто замінить їх в 7 сезоні?

Author name 18 Липня 2020 в 12:07

Поділитися статтею

Хто замінить померлих акторів
Хто замінить померлих акторів

Серіал Свати – картина, яка вивела український кінематограф на новий рівень.

Багато років тому, коли на екрани вийшов перший сезон, розробники і продюсери не могли й подумати, що їх чекає такий успіх. З огляду на те, що на екрани він вперше вийшов в 2008 році, за 12 років багато що змінилося. На жаль, не стало деяких героїв, які внесли величезний вклад в розвиток серіалу і стали його особами. Але Свати-7 досі знімають – як же без них? Чи будуть їх замінювати?

Хто замінить померлих акторів в сьомому сезоні?

Йдеться про акторів Ользі Аросєву і Володимира Зельдіна, які в серіалі зіграли роль мами і тата Ольги Ковальової.

Померлі герої серіалу "Свати": хто замінить їх в 7 сезоні?
Померлі герої серіалу “Свати”: хто замінить їх в 7 сезоні?

Ольги Герасимчука в 2013 році, а через три роки помер і Володимир. Хоч вони з’являлися в серіалі і епізодично, їх роль була настільки значущою і колоритною, що Аросєва і Зельдін без перебільшення стали обличчями серіалу. Їх фрази розібрали на цитати, і по кілька разів переглядали серії з їх участю.

При складанні сценарію цим двом персонажам також була відведена величезна роль в сюжеті сьомого сезону. Тепер, через ситуації, що склалася, очевидно, акторів доведеться міняти. За сюжетом сьомого сезону (останнього в історії Сватів) батьки Ольги Ковальової також повинні будуть з’явитися в деяких ключових епізодах.

Поки невідомо на кого саме їх замінять. Варто відзначити, що заміна акторів для Сватів – явище не нове. У першому сезоні роль тата Женьки грав Денис Роднянський, але він поїхав на тривале навчання за кордоном. Тоді Денис навіть не підозрював, наскільки популярним стане цей сімейний ситком. У наступних сезонах цю роль виконав Данило Бєлих.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею