Заарештований Єфремов вірить в Бога і сподівається на виправдувальний вирок

Author name 21 Липня 2020 в 22:07

Поділитися статтею

Михайло Єфремов
Михайло Єфремов

Вже на початку серпня Михайлу Єфремову повинні винести обвинувальний вирок у справі про його участь у смертельній ДТП на Садовому кільці.

Хрещений батько актора і за сумісництвом колега по цеху Василь Міщенко в одному зі своїх інтерв’ю зізнався, що Єфремову важко. Нібито він глибоко віруюча і совісна людина, і після здійснення гріхів довго мучиться і карається.

Єфремов з повагою ставиться до релігії, совісний і ранимий

Єфремов на суді
Єфремов на суді

Родич одіозного артиста додав, що Михайла Єфремова не можна назвати злочинцем. За його словами, справжній злочинець заздалегідь визначає свою жертву, стежить за нею і готується. А тут сталася безглузда випадковість.

Однак Василь Міщенко ніяк не прокоментував ту версію захисту, де Єфремов нібито не перебував за кермом автомобіля в момент зіткнення.

Хронологія подій

8 червня пізно ввечері стало відомо, що в Москві сталася страшна аварія. Її винуватцем став популярний актор Михайло Єфремов, який перебував за кермом в стані сильного алкогольного сп’яніння. Цей факт підтвердили і очевидці, і судово-медична експертиза, результати якої з’явилися в ЗМІ на наступний день. Запобіжний захід для актора на час розслідування – домашній арешт.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею