15 років на сцені: Тіна Кароль записала зворушливе відео для фанатів

Author name 28 Липня 2020 в 01:07

Поділитися статтею

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Тіна Кароль відсвяткувала 15-річчя на великій сцені. Рівно 15 років тому 20-річна Тіна приїхала на конкурс «Нова хвиля», з якого почався її зірковий шлях.

На своїй сторінці в Інстаграм Тіна Кароль опублікувала невеликий ролик, в якому подякувала шанувальникам її творчості і всім, хто підтримував її всі ці роки.

https://www.instagram.com/tv/CDIy6BShRwd/

Відео співачка записала на Поштовій площі та поблизу річки Дніпро. Тіна з’явилася в кадрі, коли сонце тільки сходило. В її руках був стілець, який супроводжував її майже все відео. Для зйомки артистка вибрала довгу білу сукню, яке підкреслила чорним корсетом і легкий рожевий плащ. На голові Тіни була чорна хустинка з зображенням жовтих птахів. Макіяжу і пишної зачіски не було – співачка виглядала дуже просто і натурально.

«Здатися – це не про нас»

Під шум води Кароль подякувала своїм фанатам за любов. За словами артистки, вона хотіла, щоб всі найсумніші пісні, які вона писала, були близькі тільки їй, але вона розуміє, що всю ту біль проживали і її шанувальники. Вона цінує своїх фанатів і вважає їх «своїми людьми», яких їй вдалося знайти 15 років тому. Співачка додала, що якщо до когось «постукала біда» – головне не здаватися.

Нагадаємо, в 2005 році Тіна Кароль посіла друге місце на фестивалі «Нова хвиля». Незабаром після цього вона записала дебютний кліп на пісню «Выше облаков», з якого почалася її кар’єра.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею