Тіна Кароль стала ближче до народу: зірка спустилася в метро і влаштувала концерт для здивованих пасажирів

Author name 28 Липня 2020 в 20:07

Поділитися статтею

Концерт Тіни Кароль у метро
Концерт Тіни Кароль у метро

Сьогодні на станції метро Дорогожичі сталося справжнє диво: нізвідки взялася сама Тіна Кароль – справжнісінька, жива і в блискітках. Вона весело всім посміхалася, а потім заспівала кілька своїх безсмертних хітів. Що за диво?

Чудеса ще трапляються, навіть в цей незрозумілий карантинний час. Ось одне з них відбулося в київському метро – в розпал дня раптом з’явилися люди з камерами, а потім вона – поп-діва Тіна Кароль.

твань Кароль в метро
Тіна Кароль в метро

У розкішному блискучому сріблясто-бежевому вбранні британського дизайнера David Komа, що вигідно підкреслює її бездоганну фігурку, вона заспівала попурі зі своїх найвідоміших пісень.

Публіка швидко зібралася в натовп, люди виходили з вагонів, побачивши улюблену співачку. Люди захоплювалися і підспівували – слова пісень Тіни знають всі.

Виступ Тіни Кароль в метро
Виступ Тіни Кароль в метро

Зірка також зізналася. що незважаючи на свій статус, їй іноді доводиться їздити в метро, як і більшості киян.  Останнім часом в столиці дуже часті пробки і щоб не запізнитися на виступ або важливу зустріч, їй доводиться міняти автомобіль на підземний транспорт.

Цей імпровізований концерт не простий – так телеканал Україна готується до святкування Дня незалежності нашої країни.

У його рамках буде проведено цілий ряд концертів українських зірок в різних людних місцях столиці.

У ньому візьмуть участь Вєрка Сердючка, Сергій Бабкін, Віра Брежнєва і MONATIK, NK, Олег Винник, Павло Зібров, група MOZGI- їх виступи вже записані. Ще багато виконавців тільки готуються виступати перед народом.

Автор ідеї та режисер – Олена Коляденко. Програма буде показана 24 серпня на телеканалі Україна.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею