Мотрона і Цвєточєк з шоу Петросяна: куди поділися нові російські бабки?

У далекому 1999 року шоу гумориста Євгена Петросяна подарувало публіці нових кумирів - "Нових русских бабок ".

Персонажі Клавдія Іванівна Квіточка і Мотрона Іванівна Нігматуліна стали буквально родзинкою заходу. Їх ролі виконували популярні два десятка років тому коміки Ігор Красилів і Сергій Чванов. Але зараз цих гумористів вже не побачиш. Що сталося з ними за 21 рік, і яка їхня доля зараз?

Доля Квіточки і Мотрони

Квіточка і Матрона
Квіточка і Матрона

Популярність дуету стрімко росла, “Нові російські бабки ” стали постійними учасниками гумористичних телепередач “Смехопанорама “, “Жарт за жартом ” і, звичайно, “Криве дзеркало “, де у них були головні ролі. Особливий успіх з’явився за часів випусків “Криве дзеркало “. Щотижня фанати з нетерпінням чекали нових номерів, жартів і перевтілень.

Але в 2009 році Чванов і Касілов перестали миготіти в програмах. Фанати занепокоїлися, адже серед величезної кількості чуток важко було зрозуміти чому вірити. Найбільш правдоподібними версіями були помітно зменшені через кризу гонорари і конфлікт з Євгеном Петросяном. Як пояснили пізніше артисти, вони не могли зніматися в шоу з-за щільного графіка власних зйомок – вони дебютували в кіно, знявшись у фільмі “Дві дами в Амстердамі “, де виконали не тільки жіночі, але й чоловічі ролі.

Потім улюблених персонажів можна було побачити на шоу “Суботній вечір ” у Баскова. Воно виходило до 2012 року. Потім послідувала шестирічна пауза, і “Суботній вечір ” перезапустився, а ведучий та запрошені гості залишилися колишніми.

Схожі статті

Астаф’єва фарбується, бо сива, а Аліна Гросу, бо соромиться: чому українські красуні змінили колір волосся

Відомі українські зірки Астаф'єва та Гросу розповіли, навіщо фарбують своє волосся. Виявляється, причина не лише у бажанні змінити імідж і бути несхожими на себе.

Пісні гречаники нашвидкуруч: смачні, бюджетні та соковиті. Цей рецепт точно сподобається вам простотою

Ви ніколи й подумати не могли, що пісні гречаники можуть бути настільки смачними. Обов'язково спробуйте приготувати апетитну закуску за цим простим рецептом.

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.