На честь тата: Дочка Скрябіна відкрила власне кафе в день народження музиканта

17 серпня, Кузьмі Скрябіну виповнилося б 52 роки. У день народження знаменитого батька його дочка Марія-Барбара разом з чоловіком відкрила кафе в Києві.

22-річна Марія-Барбара – єдина дочка відомого музиканта Андрія Кузьменка, який загинув в ДТП в лютому 2015 року. Дівчина по-своєму відзначила день народження загиблого тата. Разом зі своїм чоловіком вона відкрила кафе «Lviv croissants» в Києві.

Донька Скрябіна Марія-Барбара з чоловіком Віктором

На відкритті закладу побували друзі артиста, серед яких був відомий музикант Дзідзьо. На своїй сторінці в Інстаграм Дзідзьо опублікував фото з новоспеченими власниками кафе. На знімку артист позує разом з донькою і зятем Кузьми і зі своєю дружиною на тлі стіни з написом «Місце щасливих людей». Ця та інші написи на стінах закладу – фрази з пісень Кузьми Скрябіна.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCD_f2TgAdyy%2F&is_from_rle

Що відомо про єдину дочку легендарного музиканта

Легендарний український співак Кузьма Скрябін прожив з мамою своєї єдиної доньки Марії-Барбари більше 20 років. Відомо, що дівчина вчиться в медичному університеті. У грудні минуло року Марія-Барбара вийшла заміж за свого однокурсника Віктора. У майбутньому він буде хірургом, а ось дочка легендарного співака – дерматологом-косметологом.

Нагадаємо, що в день народження Кузьми Скрябіна президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив музиканта званням Героя України.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!