Чоловік Регіни Тодоренко Влад Топалов потрапив в аварію

Author name 20 Серпня 2020 в 12:08

Поділитися статтею

Влад Топалов потрапив в аварію
Влад Топалов потрапив в аварію

Співак і чоловік екс-ведучої шоу “Орел і решка ” Регіни Тодоренко Влад Топалов став жертвою ДТП. Зараз його стан задовільний.

Про ситуацію сам шоумен розповів у себе в Інстаграм. У подробиці не вдавався, тому є підстави вважати, що нічого серйозного не сталося. На травми Топалов теж не скаржився. Його дружина Регіна теж не згадувала про цю подію в мережі.

Фанати припустили, що подія, що відбулася – це знак, який допоміг Владу уберегти себе від чогось більш серйозного і страшного

Влад Топалов потрапив в аварію
Влад Топалов потрапив в аварію

«Потрапив в ДТП вранці … Ось приблизно такий вираз обличчя з ранку. Життя – цікава штука. З роками починаєш простіше все сприймати. Значить так треба. Господь щось мені говорить. Дякую за досвід і урок. Всім спокою і терпіння », – написав Влад Топалов.

Відзначимо, що рік тому в його житті вже була одна аварія. Вона виявилася серйознішою. Весною 2019 шоумен і співак їхав до церкви, а після того – в аеропорт зустрічати дружину і сина. Однак в автомобіль співака раптово влетіла машина.

Тоді Топалов так коментував інцидент: “протер мені весь правий бік, пом’яв двері. Машину доведеться віддати в ремонт на пристойно. Чоловік – пенсіонер. Розгубився. Перенервував. Та так, що я сам за нього заповнював папери, коли приїхали співробітники ДПС ” .

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею