Голена під нуль Ані Лорак зняла одяг і підкорила хвилю. І дочка туди ж!

Популярна українська і російська співачка Ані Лорак показала відеоролик з відпустки, де вони з донечкою Софією освоюють хвилі. Зовнішній вигляд співачки здивував і привернув.

На відеозаписі видно, що Ані Лорак і її дочка Софія займаються вейксерфінгом. Це той вид серфінгу, в якому людина на дошці закріплений спеціальним тросом до водного транспорту. Власне, так і відбувається досить швидкий рух по воді. Ані Лорак і її дочка Софія випробували це на собі.

Зібрала волосся в пучок так, що здається лисою

Саме так і виглядає Ані на відео.

І правильно робить, впевнені передплатники, адже вимога до серфінгу – туго зав’язані волосся, які не розпускаються під час поїздки на дошці, і не будуть заважати.

Судячи з настрою Ані і Софії, відпусткою дівчинки задоволені. І ця відпустка – справжня нагорода за ту старанну роботу, яка була зовсім недавно. Йдеться про те, що Лорак анонсувала кліп, де знялася її дев’ятирічна дочка Софія. До слова, поки невідомо, чи є з ними на відпочинок коханець Кароліни Єгор Глєбов.

Схожі статті

Відомі українські пари, у яких жінка значно молодша за чоловіка: не лише Полякова, а й Остапчук, KOLA й інші

Відомі українські артисти, які обрали собі життєвих партнерів із різницею у віці. Серед них: Віктор Павлік, Володимир Остапчук, Оля Полякова та інші.

Моє улюблене печиво на всі випадки життя: скоринка цукрово-корична, а серединка як пух. Його хочеться з’їсти

Незвичним печивом сьогодні ділимося у матеріалі. Готується воно напрочуд швидко, але результат — просто дивовижний. Цей аромат та смак вражає кожного, хто хоча б раз спробував таку випічку.

Співачка Оля Полякова відповіла залицяльникам своєї старшої доньки Маші: “Всім дякую, я старалась”

Донька Олі Полякової поділилася з підписниками фотографіями зі свого відпочинку. Реакція Олі на погані коментарі під фото, де Марія позує у купальнику.