Співачка Камалія повідомила, що вся її сім’я заразилася коронавірусом і попередила, що ця хвороба небезпечна

Раніше співачка ставилася до ситуації навколо вірусу скептично, але дотримувалася всіх норм карантину. Проте, у всіх позитивні результати тестування.

Як ми писали, Камалія з чоловіком Захуром, дочками-близнятами, мамою співачки і нянею буквально перед 1-им вересня повернулися з відпочинку на яхті в Туреччині.

Співачка з дочками в Туреччині

У Києві вони дізналися, що кількість заражень коронавірусом зростає щодня і вирішили не відводити дівчаток в школу на лінійку і взагалі, тиждень-два дати їм адаптуватися до зміни клімату, поспостерігати за ситуацією. Батьки виставили минулорічне фото.

Дочки Камалії в минулому році пішли в перший клас

7 вересня малятам виповнилося 7 років. Мама виставила відео, як дівчаток вітали рідні.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCEzEaa6nw8s%2F%3Futm_source%3Dig_web_copy_link&is_from_rle

А вже сьогодні Камалія повідомила, що у всіх в родині виявлено коронавірус і попередила:

Пост Камалії в Інстаграме

Популярне

Схожі статті

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.

Від богатиря не народити Мизиночку: дружина Олександра Усика вперше показала їхню 4-місячну доньку

Не так давно відомий український боксер і спортсмен Олександр Усик став батьком. Його дружина Катерина вперше показала зовнішність їхньої доньки.

Життя в Німеччині йде на користь, а здоров’я стає міцнішим: як виглядає Винник після дворічного лікування

Олег Винник давно переїхав з України. Нещодавно у мережі з'явились найсвіжіші фотографії знаменитості, на яких видно, як популярний артист виглядає нині.