Зоряний бебі-бум: які знаменитості стали батьками за останній місяць

Author name 8 Жовтня 2020 в 23:10

Поділитися статтею

Хто зі знаменитостей став батьками протягом останнього місяця?
Хто зі знаменитостей став батьками протягом останнього місяця?

Всі говорять, що 2020 рік – якийсь нещасливий. Одні проблеми і катаклізми. Але кілька зіркових пар впевнені – для них 2020 рік, а особливо вересень, став самим значущим у житті.

Хто з зіркових пар дочекався бажаного поповнення за останній місяць? Їх вже можна привітати з народженням маляти!

Анна Саліванчук

Епізодична актриса ситкому “Свати “, героїня серіалу “Одного разу під Полтавою ” і “свінгерів ” стала мамою. Це вже друга дитина у них з чоловіком. Анна зробила справжній подвиг – зважилася народжувати в прямому ефірі. Відео вже облетіло всі новинні сюжети і мотивувало багатьох дівчат, які бояться народжувати, піти на цей відповідальний крок.

Світлана Тарабарова

Ця руда красуня і Мегапопулярні українська співачка другу дитину – дочку. Її народження приурочила і до виходу нової пісні “Сонечко “. Зараз молода мама вдома, відновлює енергію після пологів, і вже рветься на сцену.

Аманда Сейфрід

Аманда Сейфрід – актриса фільмів “Мамма Мія “, “Паскудне дівча “, “Червона шапочка ” та інші вдруге стала мамою. У неї народився син. А крім цього у Аманди і її чоловік Томаса є ще і трирічна дочка Ніна.

Гафтор Юліус Бйорнссон

Актор “Ігри престолів ” (прославився роллю Грегора Клігана) став батьком. І вже вдруге. Дружина Келсі Хенсон 26 вересня 2020 року подарувала зоряному чоловікові сина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею