Наталя Могилевська публічно зізналась у коханні одруженому чоловікові, з яким пустувала прямо на вулиці

Author name 22 Жовтня 2020 в 10:10

Поділитися статтею

Наталя Могилевська
Наталя Могилевська

Відома українська співачка Наталія Могилевська публічно зізналась у почуттях відомому одруженому чоловікові. Більш того, нікого не соромлячись, парочка пустувала прямо на вулиці.

Особисте життя героїні нашої сьогоднішньої статті — суцільна таємниця. З небагатьох відомих фактів варто відзначити її заміжжя за Дмитром Чалим, шлюб з яким протривав всього лише рік, і за Єгором Долініним.

З другим чоловіком артистка прожила 5 років. Обидва екс-чоловіка бізнесмени.

Наталья Могилевская с Дмитрием Чалым (слева) и с Егором Долиным (справа)
Наталя Могилевська з Дмитром Чалим (зліва) і з Єгором Долініним (справа)

Довгий час Наталя не давала приводів приписувати їй з ким-небудь роман. Все змінилося близько півроку тому, коли в інтерв’ю для YouTube-шоу «Слаva+» від радіо Люкс ФМ виконавиця зізналася, що закохана і щаслива.

Незабаром Могилевська вийшла в світ в компанії мільйонера Олега Рижова, що володіє київськими бутиками одягу. На цьому їх спільні появи на заходах не закінчилися, проте сама знаменитість стверджує, що вони просто хороші друзі і нічого більше. Але шанувальників не зупинити — в їх мріях пара вже готується до весілля.

Наталя Могилевська і Олег Рижов
Наталя Могилевська і Олег Рижов

З огляду на це, вчорашня публікація співачки в Instagram змусила багатьох засумніватися в реальності чуток. Справа в тому, що Наталя відкрито зізналася у любові до іншого, причому одруженого чоловіка — журналіста Дмитра Гордона.

Насправді ж причин переживати немає, адже вони дружать, а 21 жовтня він відзначив своє 53-річчя, з чим, власне, героїня статті його і вітала.

Дмитрий Гордон с женой Алесей Бацман, их дочерью и Натальей Могилевской
Дмитро Гордон з дружиною Олесею Бацман, їх дочкою і Наталею Могилевською

Так, Могилевська поділилася з підписниками давнім кліпом 2002 року на пісню «Зима (Плюшевый мишка)», в якому знялася якраз таки з Гордоном, зворушливо підписавши пост:

«Дякую тобі, Діма! Ця робота принесла задоволення цілому поколінню українців! З днем народження тебе, мій любий друже! Люблю тебе і радію твоїм успіхам! Ти номер один блогер в країні і кращий інтерв’юер, а крім цього — прекрасний друг і людина, на яку завжди можна покластися! Цілую тебе!».

У коментарях багато користувачів мережі подякували Наталі за ностальгічні емоції, висловивши захоплення і піснею, і кліпом улюбленої співачки.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею