Екс-тренер Андрія Шевченка розповів про його колишню до американської моделі: “Жінка на 10-12 років старше”

Видатний футболіст і тренер київського Динамо Йожеф Сабо розповів багато цікавого про улюблену гру та її гравців "Футбольній хаті". Зокрема, пригадав юні роки футбольної легенди Андрія Шевченка.

Зі слів видатного тренера виходить, що саме він врятував свого часу Андрія, бо той міг скотитися по кривій доріжці. Сабо пам’ятає Андрійка ще нікому не відомим хлопчиною. Шевченко був доволі перспективним форвардом, але водив дружбу з поганою компанією, тож міг замість отримання золотого м’яча у 2004 році як кращий європейський футболіст залишитися за межею.

83-річний Йожеф Сабо пригадав, як врятував Андрія Шевченка

Йожеф Йожефович доклав чимало зусиль, щоб повернути життя талановитого футболіста в правильному напрямку. Якось лікар поскаржився, що в Андрія підвищений тиск: 180/150. Почали розбиратися. Виявилося, що молодик курить не те, що треба, ще й має жінку, яка за нього набагато старша. Тож і віддає всі сили туди.

Андрій Шевченко в молодості

Сабо почав діяти рішуче разом із Григорієм та Ігорем Суркісами витягли хлопця з поганого гурту, зробивши з нього футбольну зірку, якою нині захоплюється весь світ. Тато на знак подяки тренеру сказав сину:

“Андрюшо, ти Сабо маєш поставити пам’ятник за життя”.

І це було правдою. Йожеф Йожефович одного разу практично врятував життя спортсмену. Він, їдучи на базу, побачив, як 18-річний Шевченко немов ракета пронісся мимо нього на спортивному мерседесі. То тренер відібрав у підопічного ключі від автівки, а надалі відібрав й саму машину від гріха якомога далі. Згодом, коли Андрій продав цю автівку, але ще навіть не встиг остаточно оформити документи, на ній розбилося двоє людей. Бо не можна їздити зі швидкістю 200 кілометрів на годину.

Під дбайливим керівництвом Сабо вирваний із поганої компанії Шевченко спромігся забити 23 голи у 52 матчах.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?