Найбільший міф про радянську ковбасу “Лікарську”, який показує всю сутність того часу: за нею стояли черги

Кожному з дитинства відомий молочний смак докторської ковбаси. Хоча й багатьом дуже подобається така м'ясна закуска, слід знати декілька важливих фактів про цей виріб

Ковбаса “Лікарська” свого часу стала справжнім проривом. Цей м’ясний вибір любили й дорослі, і діти, а купували її у магазинах з особливими цілями. “Лікарською” ковбаса насправді зветься не просто так. Історія цього популярного м’ясного виробу сягає середини 1930-х років. Тоді Анастас Мікоян відвідав США, де надихнувся ковбасним виробництвом і розробив спеціальний рецепт нової ковбаси.

Вироблену ковбасу призначали хворим, які мають проблеми внаслідок довготривалого голодування. За задумом Анастаса Мікояна, ковбасою “Лікарською” потрібно було підгодовувати хворих із соматичними ознаками наслідків перенесеного раніше голоду. Зокрема, мова йшла про тих людей, “здоров’я яких постраждало внаслідок громадянської війни”.

У мережі розкрили найголовніший міф про радянську ковбасу Лікарська
У мережі розкрили найголовніший міф про радянську ковбасу Лікарська

За рецептом, на 100 кілограмів ковбаси “Лікарська” потрібно було використати 95 кілограмів м’яса, яловичину та напівжирну свинину, а також 3 літри молока, 2 літри яєць, 2 кілограми солі та 200 грамів цукру, 30 грамів кардамону та 50 грамів аскорбінової кислоти. Така вивірена рецептура лікарської ковбаси й дійсно допомагала постраждалим від голодування покращити здоров’я.

Втім, головний міф полягає в тому, що ковбаса “Лікарська” й сьогодні має чудодійні медичні властивості. Насправді ж рецептура м’ясного виробу залишалась незмінною аж до кінця 1970-х років, проте з початком нового десятиліття до складу цієї ковбаси почали додавати сою та крохмаль. Як наслідок, ковбаса більше не мала такого хорошого впливу на шлунок і кишківник людини.

Експерти розповіли, що зараз ковбаса Лікарська насправді має дещо інший склад
Експерти розповіли, що зараз ковбаса Лікарська насправді має дещо інший склад

З початком 1980-х років до ковбаси “Лікарської” почали додавати чимало різних домішок, найпопулярнішою з якої стала соя.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".