facebook

Хто залишив “МастерШеф. Битва сезонів” у 3 випуску від 3.09.2022: який учасник не впорався з битвою чорних

Цієї суботи пройшла третя битва за звання найкращого з найкращих у кулінарному шоу "МастерШеф. Битва сезонів". Хто з дев'яти штрафників не впорався із завданням та залишив шоу?

На учасників чекали знайомі, і в той же час, оновлені завдання. Потрібно було приготувати найменший та найбільший варіант страви. Також учасники пригощали суддів запліснявілими равіолі та лазаньєю. У сезоні легенд навіть звичні завдання перетворюються на ускладнені.
У третьому випуску “МастерШеф. Битва сезонів” фінальна битва чорних виявилася не під силу одному з учасників. За місце під сонцем боролися 9 кандидатів на виліт. Їхня доля багато в чому залежала від колег у білих фартухах на балконі та від дитячої гри “Крокодил”. У битві чорних штрафників чекала картка з назвою страви та інгредієнтами.

Хто вибув із "МайстерШеф. Битва сезонів" 3.09.2022
Хто вибув із “МастерШеф. Битва сезонів” 3.09.2022

Вони мали показати кожен продукт без слів. Але проблема ось у чому: якщо білі протягом хвилини вгадають інгредієнт, учасник зможе його отримати. Якщо учасник на балконі не вгадує продукт, чорному дістанеться останній названий інгредієнт, навіть якщо він не підходить. Легендарна кухня не вибачає помилок. За підсумками битви чорних фартухів проект “МастерШеф. Битва сезонів” 3 випуск від 03.09.2022. залишив Шева – Дмитро Шевченко.

Глядачі залишають свої найкращі побажання для учасника:

  • Дуже крутий чол, респект.
  • Кращий!
  • Шева на стилі.
  • Нарешті ви таки почали знову працювати. Я як останній випуск подивилася, який був ще на початку війни, так усю цю годину чекала на нові випуски. Почала навіть переглядати минулі сезони. Так хотілося нарешті продовжити перегляд цього сезону. З нетерпінням чекаю, коли будуть нові випуски. Все буде Україна.

Популярне

Схожі статті

“Я не даю собі одній жити”: 68-річна зірка “Зборів ОСББ” Ніна Набока після 3 чоловіків мешкає зі студентом

Ніна Набока у 68 років ще сповнена енергією та життєвим запалом. Зірка серіалу "Голова" страшенно не любить самотності. Тож у неї у квартирі завжди хтось мешкає разом із господинею.

Моя фірмова “підкормка”: салат з крабовими, який з’їдають першим. Свекруха дала вердикт – ресторанний смак

Один раз спробуєте цей салат з крабовими паличками і не зможете зупинитися. Він до смішного простий, але такий смачний. Ідеально пасує як для святкового столу, так і просто на вечерю.

“Я тепер офіційно мама в кубі”: 43-річна Катерина Кухар прокинулася вранці, а на неї дивиться малюк

Катерина Кухар абсолютно не збиралася розширювати коло членів сім'ї. Аж раптом прокинулася вранці, а по ліжку гасає крихітка й дивиться на неї такими милими очима, що балерина аж розчулилася.

Всі про це здогадувалися, але він мовчав: через 5 років після розлучення Андрій Хливнюк це підтвердив

Чутки про розлучення лідеру гурту "Бумбокс" Андрія Хливнюка з дружиною Ганною Копиловою ходять уже 5 років поспіль. Урешті й сам музикант підтвердив це, назвавши жінку колишньою.

Бісквітний рулет з кремом з халви за рецептом моєї турецької бабусі: вийшло з 1 разу – просто повторюйте

Усе виходить настільки просто, настільки ж і смачно. Бісквіт, загорнутий рулетом, і крем із додаванням халви нікого не залишить байдужим. Обов'язково спробуйте й почнете готувати так регулярно.

Цей пиріг на кефірі врятував не один мій вечір: готую за 7 хвилин, коли немає сил і натхнення, а чаю хочу

Цей рецепт не має жодних кулінарних викрутасів. Простий, швидкий, смачний. А головне, навіть в магазин йти не потрібно – всі продукти знайдуться в вашому холодильнику.