facebook

Сюмбюль з “Величного століття”: як серіальний євнух живе насправді — султан позаздрить. Ще й ззовні — мачо!

Серіал, що полюбили мільйони глідачів, "Величне століття" багатий колоритними й харизматичними персонажами. Серед них одним з драматичних, а іноді й комічних, є євнух султанського гарему Сюмбюль-ага.

Цей образ створив турецький актор Селім Байрактар. Завдяки майстерності актора вірний помічник Хюррем-Султан Сюмбюль-ага постає хитрим, розумним, корисним та водночас не позбавленим співчуття маленьким чоловіком, якого знівечили ще хлопчиськом для роботи серед жінок султана. До речі, кажуть, що на цю роль актора, на відміну від усіх інших, затвердили навіть без попередніх кінопроб.

Селім геть інший

Дивлячись серіал, важко уявити, що насправді Селім Байрактар геть відмінна від свого кінематографічного героя людина: сильний, брутальний, стильний актор у свої 47 років знаходиться у чудовій фізичній формі. Звісно, що й поведінкою чоловік відрізняється від метушливого й догідливого Сюмбюля.

Артист багато займається спортом, тренується на тренажерах, займається серфінгом та дайвінгом, любить кататися на конях.

Селім Байрактар. Скриншот фото з Мережі

Не полишає актор й професійні заняття. Він багато грає у сучасних фільмах. Хоча Байрактар знімався у кіно й до участі у “Величному столітті”, саме цей серіал відкрив для нього чудову акторську перспективу, якою він успішно скористався.

Що стосується особистого життя актора, то відомо, що після розлучення з першою дружиною Селім почав зустрічатися з молодою актрисою, яка тільки починає свою кінематографічну кар’єру, Емель Каракоз.

Байрактар часто викладає спільні фото з  коханою жінкою на свою сторінку в Інстаграм й отримує компліментарні відгуки від поціновувачів та шанувальників стосовно свого вибору подруги та її зовнішності.

Селім Байрактар з коханою. Скриншот фото з Мережі

“Ви обрали справжню, красиву жінку”, – пише один.

“Спочатку ми дивимось на акторську гру артиста, а потім — на нього, тому що любимо його”,- констатує інший

Популярне

Схожі статті

Не тільки ботсад: найкращі місця для прогулянки у Києві з коханими, дітьми та друзями

Хоча погода останнім часом доволі мінлива, не можна заперечувати того факту, що на вулиці вже весна. Саме тому кияни порадили найцікавіші місця для прогулянок у столиці.

Смажені огірки – смішно звучить, але смачно страшенно! Гості “в ауті”, а тарілки порожні

Якщо ви досі не коштували смажені огірки, обов'язково спробуйте! Це дуже смачна і пікантна закуска, яку готують в азійських країнах. Смак цієї страви вас точно здивує.

Нереально смачний торт “Все змішали і в духовку”. Рецепт легко запам’ятати: по 1 склянці того, сього і цього

Торт за цим рецептом виходить дуже смачним, ніжним і соковитим. Важко повірити, що для його приготування не потрібні ні міксер, ні ваги. Все дуже просто і швидко.

Українці прощаються з Потапом, Каменських теж: прозвучала заява – “Славік і Настя”

Потапа більше немає, і це не жарт. Тепер він – Славік Балаган. Артист змінив не тільки своє сценічне імʼя, а й творчу концепцію. Втім, не всі слухачі оцінили нове амплуа співака.

Сантехніку чищу ніяким не Містером Мускулом: змішую 2 ложки з оцтом – і кран блищить, як новий

Вапняний наліт, ржавчина та інші забруднення на сантехніці дуже легко вивести без купленої "хімії". Засіб для чищення дуже просто приготувати вдома і він зі своєю задачею справляється на ура.

Намазка по-французьки: свекруха-француженка назвала інгредієнт, без якого французи не сприймають цю закуску

З цією намазкою будь-які бутерброди стануть в рази смачнішими. Готується ця намазка з дуже простих продуктів, а смак у неї виходить просто неперевершеним.