Вам знадобиться:
- 1 багет;
- 1 банка шпротів;
- 2 яйця;
- 1 велика морквина;
- 2 плавлених сирки;
- 0,5 цибулини;
- 1 ст.лож. цукру;
- 1 ст.лож. оцту;
- 2 ст.лож. майонезу;
- 0,1 ч.лож. солі;
- 0,1 ч.лож. чорного меленого перцю.
Якщо намастити бутерброди цією намазкою на основі плавлених сирків, вийде дуже смачна закуска, якої завжди буде мало. Наріжте багет на шматочки, ставлячи ніж під кутом 45 градусів.

Підсмажте їх на олії. Жиру беріть зовсім трішечки. Допоки хліб смажитиметься, приготуйте намазку. Плавлені сирки змастіть пензликом олією. У такому вигляді вони не прилипатимуть до тертушки. Натирайте з того боку, де отвори найбільші.
Перекладіть у глибоку миску, куди будемо додавати решту інгредієнтів. Курячі яйця відваріть завчасно, щоб устигнули прохолонути. Обчистьте їх та натріть на дрібній тертушці. Морква теж має бути зварена та обчищена. Натріть її на дрібній тертушці.

Половинку цибулини наріжте якомога дрібнішими кубиками. Цибулю у миску не висипайте, а перекладіть в окрему глибоку тарілку. Додайте туди цукор та влийте оцет. Відразу ж залийте окропом та залиште на 10 хвилин маринуватися.
Відкрийте банку шпротів. Олію з неї злийте, а рибинки розімніть виделкою. Після цього покладіть до решти продуктів у миску. Вимиту зелень петрушки подрібніть ножем. Замариновану цибулю відкиньте на сито. Коли зійде вода, додайте у миску.
Посоліть та поперчіть намазку на власний смак. Заправте майонезом та перемішайте. Кожен підсмажений шматочок багета натріть з обох боків сіллю та часником. Зверху викладіть нашу начинку. Прикрасьте, як заманеться, та викладіть на велике блюдо. Закуска готова.
