Олексій Потапенко продовжує будувати кар’єру за межами України, обравши для себе абсолютно новий сценічний псевдонім. Як повідомляє ТСН, тепер скандальний репер та продюсер виступає перед іноземною публікою під іменем Slavic Balagan. Свій поточний репертуар він побудував на перевірених часом хітах. Артист активно дає концерти, виконуючи старі російськомовні треки, які колись зробили його популярним у шоубізнесі.
Хто зайняв місце Насті
Шанувальники звикли чути ці пісні у виконанні відомого подружнього дуету, проте цього разу компанію реперу склала зовсім інша людина. Замість Насті Каменських сцену з Потапом ділить молода співачка Дар’я Шевченко. Саме вона тепер виконує жіночі партії у добре відомих композиціях.

Артист абсолютно не приховує свою нову сценічну партнерку, регулярно публікуючи спільні кадри з виступів у соціальних мережах. В одному зі своїх дописів він відверто розхвалив їхній дует, написавши іноземною мовою:
Коли на сцені Slavic Balagan і Дар’я Шевченко – це вогонь. Дівчина має ефектну зовнішність та впевнено тримається поруч із досвідченим продюсером.
Окрім пісень колишнього дуету “Потап і Настя”, під час закордонних гастролей лунають треки гуртів MOZGI та “Время и Стекло”. Потапенко має повне юридичне право на використання цього матеріалу, оскільки виступає автором більшості текстів та музики для своїх колишніх підопічних. Відтак, Дар’я отримала можливість співати найгучніші російськомовні хіти минулих років.

Пісня-натяк на розлучення
Поки продюсер гастролює клубами з новою вокалісткою, законна дружина репера підігріває чутки про розлучення. Настя Каменських зосередилася на власній кар’єрі та нещодавно випустила сольний трек під назвою Bloody Mary. Текст цієї композиції розповідає про хворобливе завершення романтичних стосунків.
Прихильники зіркової пари одразу побачили в цій ліриці прямий натяк на стан справ у зірковій родині. Подружжя дуже давно не з’являється разом і не публікує свіжих сімейних фотографій, що лише посилює підозри фанатів про їхній остаточний розрив та окреме життя.
