Дзеркальна дата 12 грудня: чим небезпечний цей день і що категорично не можна робити

Author name 11 Грудня 2020 в 18:12

Поділитися статтею

Дзеркальна дата 12 грудня - що можна робити, а що - не можна
Дзеркальна дата 12 грудня – що можна робити, а що – не можна

В нумерології дзеркальні дати мають особливий сенс – вони можуть бути як рекордно успішними, так і кардинально провальними для тих чи інших знаків зодіаку.

У суботу якраз буде така дата – 12.12.2020. Складаючи правильний підхід, в своє життя можна залучити удачу, успіх і сприятливі обставини.

У дзеркальну дату можна загадувати бажання, головне – просити обережно

Намагайтеся не просити порожніх прохань, не давати в цей день обіцянки, які не збираєтеся виконувати. Також не витрачайте час на лінь і порожні справи – розплануйте свою суботу так, щоб вона була максимально продуктивною.

Зосередьтеся на думках і бажаннях

Напевно, ви не раз чули фразу про те, що думки матеріальні. Так це дійсно так. Уважно подумайте про те, що б ви хотіли змінити у своєму житті, тримайте це в голові весь день.

Дзеркальна дата 12 грудня - що можна робити, а що - не можна
Дзеркальна дата 12 грудня – що можна робити, а що – не можна

Візьміть папір і ручку, і запишіть свою мрію, щоб вона стала фізично десь існувати, хоча б на папері у вигляді букв.

Чого не треба робити в дзеркальну дату – 12.12.2020

У цей день краще відкласти в довгий ящик конфлікти і сварки. Посварившись з кимось в цей день, ви ще довго не зможете вийти з цього стану розбрату, і будете себе в ньому звинувачувати.

Не бажайте в цей день людям зла. Дзеркальна дата то і значить, що все, що ви віддаєте в цей день, вам повертається як промінь світла, який відбивається від дзеркала.

З самого ранку налаштуйте думки на позитивну енергетику, поговоріть з улюбленими і рідними людьми, розслабтеся, відпустіть напругу, спробуйте переосмислити те, що є у вас зараз в житті.

Магічна енергія дзеркальної дати 12.12.2020 допоможе в здійсненні найсміливіших планів та мрій. Потрібно лише засунути подалі апатію, депресію і лінь і почати створювати і вирішувати. Тоді у вас все вийде, і ви зможете взяти життя під контроль.

Також цей день варто присвятити очищенню – і духовному, і фізичному. Проговорите собі всі свої цілі, бажання, і обов’язково наведіть порядок в речах. Він сприяє швидкому облаштування порядку в думках.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею