Квіти-енергетичні вампіри: які горшкові рослини краще подарувати ворогові

Є рослини, які віддають людині енергію. А є ті, що забирають все найкращий в себе. Останні називаються квітами-вампірами, їх краще тримати подалі від свого двору.

Квітка 1 – Фікус

Люди, у яких вдома цю квітку відчувають занепад сил. У них емоційне виснаження, яке не лікується маленькими життєвими радощами. Приберіть з дому цю квітку і з часом відчуєте прилив сил.

Звичайний фікус [/caption]

Квітка 2 – Лавровий лист в горщику

Впливає виключно на якість сну. Вам можуть снитися кошмари, саме вночі турбуватимуть стресові ідеї і думки. Вважається, що лавровий лист в горщику вампірить саме вночі.

Кущ лаврового листа – вампір

Квітка 3 – Кактус

А ця рослина вносить у відносини людей непонятки і сумбурність. Як наслідок, ви загрузнемо в розборках і з’ясування, що геть-чисто відіб’є у вас бажання приходити додому. Квітка вип’є кров з вашої родинної любові.

Кактус забирає енергію

Квітка 4 – Квітка-Мухоїд

Впливає на загальний стан шкіри. Люди, які обставляють свій будинок цією квіткою, фізично погано себе почувають. Суха шкіра, надломлені нігті, клацають суглоби, головні болі. Знайоме? Тоді терміново прибирайте з квартири цю квітку!

Мухоїд – дуже злий квітка

Квітка 5 – Квітка полум’яного меча

Це той квітка, який висмоктує енергію з фізичних потреб сім’ї. Подружжя, у яких в спальні стоїть ця квітка сплять під різними ковдрами, у них відсутня тяга один до одного.

Квітка полум’яного меча відбирає любов

Нагадаємо, нещодавно ми писали про українські зірки, які зробили пластику, але приховують це: Лобода, Лорак, Ротару, Білик, Байрак.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина .

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.