Що не можна робити 21 грудня: свята, прикмети на Анфісу рукодільницю і іменинники

Крім того, що 21 грудня буде наближення двох найбільших планет, в цей день ще й день зимового сонцестояння.

А релігійний мир в цей день вшановує пам’ять Анфіси Умільці (Мучениця Анфіса Римська, а в народі – Анфіса Рукодільниця).

У кого 21 грудня 2020 року іменини

У понеділок, 21. 12. 2020 свої іменини святкують Анфіса, Кирило, Сергій.

Зимове сонцестояння 2020

День зимового сонцестояння
День зимового сонцестояння

Саме 21 грудня, в понеділок, буде найкоротший день і найдовша ніч у році. Вже починаючи з 22 числа день буде потроху збільшуватись, а ніч – зменшуватися.

Зимові сонцестояння також допомагає визначити те, яким буде наступний рік. Сьогодні, за часів високоточних прогнозів погоди це не дуже то і важливо, але ось в старовину наші предки могли з цього дня визначити чи буде у них наступаючий рік врожайним.

Релігійні свята 21 грудня

Як пише Біблія, Анфіса Рукодільниця (Римська) стала жертвою гонінь через віру. Гоніння були організовані проти християнського світу ще в п’ятому столітті нашої ери. Існує легенда, що одного разу Анфісі запропонували прийняти іншу віру, і визнати що Бога немає. Вона відмовилася і її спалили.

Прикмети в цей день

Якщо день буде тихим і морозним, варто чекати сніжної зими.

Якщо почнеться заметіль або завірюха, значить наступне літо буде дощовим і вологим.

Якщо в цей день у вас під дахом будуть шукати “притулку ” птиці, це прогнозує заметіль.

У цей день категорично не можна скупитися. Якщо у вас щось просять – краще дайте. Воно потім повернеться вам подвійно. Також не можна зустрічати цей день в брудному будинку – це назве біду і погане матеріальне становище.

Популярне

Схожі статті

“Моя дружина — мій ангел”: що відомо про дружину Олександра Усика Катерину, яку він обожнює та боготворить

Олександр Усик — відомий український боксер, чемпіон світу, який завоював серця мільйонів.Проте, за успіхами на рингу стоїть не лише його наполеглива праця, а й надійна підтримка дружини Катерини.

Ще не всі вершини підкорила: Тіна Кароль розповіла, що мріє знову виступити на Євробаченні та взяти реванш

Тіна Кароль, одна з найяскравіших зірок української естради, після успіху колег у світовому конкурсі раптово поділилася своєю мрією знову виступити на сцені Євробачення.

В неї були всі шанси стати поп-дівою: що змусило співачку Євгенію Власову покинути сцену аж на 10 років

Євгенія Власова ділиться подробицями своєї відсутності, розповідає про випробування, які довелося подолати, і відкриває завісу над своїми майбутніми творчими планами.