Імена нещастя: 3 жіночих імені з лихою долею

У це можна вірити чи ні, але факт залишається фактом: є народні повір'я, пов'язані з конкретними іменами, у яких погана слава.

Варвара

Є така приказка: «Варвара, Варвара втекла у того і цього щастя забрала. Нікому не віддала, а й собі не взяла ». За народними повір’ями Варвари зухвалі, але при цьому скуті. Вони не вміють дружити і любити. Вони мріють прославитися, злегка пихаті, і дуже розчаровуються, коли удача повертається до них задом.

Анжела

Яку величезну кількість дітей мами назвали за радянських часів Анжелами, безумовно, після фільму «Анжеліка». Іронія долі в тому, що в особистому житті Анжел також не все гладко. Батьки їх не розуміють, друзі крадькома насміхаються, а чоловіки випивають.

Тіна

Тіна – це або окреме ім’я, або скорочене від Крістіна. Але езотерики пророкують погану славу тільки першим варіантам. На Тінах чорна мітка, багато особистих трагедій в житті, хворобливих розставань з улюбленими людьми. Так і хочеться провести паралель з українською співачкою Тіною Кароль, у якої чоловік помер від онкології.

Звичайно, якщо не все гладко в житті – не можна звинувачувати тільки ім’я. Крім того, кожному дається по вірі його. Ви вірите в злий рок імен?

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Найшвидший сніданок, який можна приготувати зі звичайних пластівців

Нагадаємо, нещодавно ми публікували хороший рецепт зимового вітамінного рагу : з тих продуктів, які є в холодильнику.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.