Заговір на великий дохід: три сильних тексту, які принесуть гроші в будинок

Хтось каже, що заговір від диявола. Але це не так. Заговір - це медитація і символ віри. Якщо промовляти те, що хочеш, це швидше збувається.

Заговір 1

«Нехай монеток буде більше в гаманці. Приходьте до мене доходи на зростаючу Місяць. Приходьте до мене доходи, не бійтеся. Витрачу вас на добрі справи. Доходи примножувати, йдіть сюди не соромтеся».

Заговір 2

«Віра моя сильні, доходи стабільні, розмножуйтесь, розмножуйтесь, не соромтеся, не лякайтеся. Я витрачаю гроші на добро. Приходьте до мене, не стережіться».

Заговір 3

«Одних гроші лікують, а інших калічать. Я витрачаю гроші тільки на добрі справи, приходьте до мене сюди. Скільки сил, скільки молитов, скільки добрих справ. Бути багатою – це моя доля».

Як читати заговір: читати змову необхідно кожен день. Текст важливо вимовляти по три рази.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Блін з вівсяних пластівців, який можна приготувати за 5 хвилин

Нагадаємо, хвороби серця в наш час вражають все більшу кількість людей. Величезне значення має спосіб життя. Малорухливий ритм, неправильне харчування – основні причини серцево-судинних захворювань. В астрології також у кожного знака Зодіаку є слабкі місця .

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.