Іменини 28 квітня 2023 року: які жіночі та чоловічі імена святкують сьогодні День ангела

28 квітня іменини відзначаються власниками 13 чоловічих та 2 жіночих імен. Дізнайтесь, у кого сьогодні День ангела і привітайте близьких людей.

Календар іменин 28 квітня 2023 року допоможе вам не забути привітати сьогоднішніх іменинників. Редакція “Одна хвилина” склала повний список жіночих та чоловічих імен, які відзначають День ангела 28 квітня.

У кого іменини 28 квітня 2023 року

 1. Андрій. Коріння імені Андрій йде зі Стародавньї Греції. У перекладі воно означає “хто має хоробрість”, “мужній”, “сильний”. Активність, сила і міць Андрія дозволяють досягти великих успіхів і досягти таких вершин, які іншим здаються захмарними.
 2. Аристарх. Ім’я Аристарх грецького походження, походить від двох смислових основ: “найкращий”, “найкращий” та “правитель”. Аристарх задумливий і обережний, йому не вистачає впевненості в собі, тому він ховається за крижаною завісою байдужості, яку легко і помилково можуть сприйняти за неповагу, коли насправді цей чоловік має надзвичайно чутливу душу. Тільки з часом і завдяки величезному терпінню, йому вдається стати товариським. Аристарх дуже насторожено ставиться до невідомого та несподіваного.
 3. Віктор. Ім’я Віктор утворено від латинського слова victor, що в перекладі означає переможець. У християнській вірі це ім’я є символом перемоги Ісуса Христа над гріхами та смертю. У міфах Стародавньої Греції Віктор був представником таких богів, як Марс і Юпітер. Віктор відповідальний та надійний, на нього завжди можна покластися, він не підводить та відповідає за свої слова. Такий справляється з будь-якими обов’язками, але іноді бере на себе занадто багато.
 4. Леонід. Значення імені перекладається як син лева. У Леоніда розвинене дивовижне чуття на людей. Знаючи, як у певній ситуації вчинить та чи інша людина, він вміє передбачати події.
 5. Лук’ян. Латинське ім’я Лукіан походить від прізвиська Lucianus, а “lux” означає “світло”. Лук’ян – це скромний та м’який чоловік. До оточуючих він доброзичливий. Багато хто користується його терпимістю, тому, окрім своїх турбот, несе відповідальність і за оточуючих.
 6. Мстислав. Ім’я утворено із двох слів “мстити” та “слава”, тому ім’я Мстислав перекладають як “славний захисник”. Мстислав дуже наполегливий у досягненні своєї мети та прагне розібратися у всьому до дрібниць. Він намагається уникати конфліктів через свою запальність.
 7. Олександр. Ім’я Олександр має значення “захисник”. Олександр відрізняється сміливістю, наполегливістю, владністю та впевненістю у собі. Він зможе досягти будь-якої мети, такому важливо, щоб справа, за яку він береться, була виконана точно і чітко.
 8. Сава. Схильний до емоційності та чутливості, але в той же час це твердий, рішучий і сильний чоловік. Ця людина любить себе, має самовпевненість, не боїться брати відповідальність, має організаторські здібності, наділена почуттям власної гідності.
 9. Севастьян. Головна риса характеру чоловіка Севастьяна – впертість. В характері Севастьяна виявляються твердість і імпульсивність, він точно знає, що хоче отримати від життя. Ця людина йде прямо до мрії, і не пощастить тому, хто стане на шляху. Ледачий і дратівливий, Севастьян має живий, але вкрай егоїстичний характер. Найголовніше у житті Севастьяна – він сам, його бажання та мрії.
 10. Теодор. Ім’я перекладають як “дарований Богом”, “Божий дар”. У християнстві відповідає імені Федір. Він вміє бути приємним, веселим та послужливим. Це вразливий чоловік з гарною уявою, який часто ретельно приховує свою схвильованість.
 11. Трохим. У чоловіка на ім’я Трохим дуже розвинені інтуїтивні здібності, тому він добре розбирається в людях і може легко розпізнати підлабузників і брехунів, які лише вдають друзів, а насправді хочуть нашкодити йому.
 12. Федір. Федір ніколи не входить у конфлікти, будь-які непорозуміння намагається вирішити мирно. Ця людина добрий господар, все в будинку може зробити своїми руками.
 13. Яків. Ім’я Яків характеризує свого власника як людину діяльну, це “чоловік-стріла”, активний екстраверт, який прагне змінювати навколишній світ.
 14. Анастасія. Анастасія – церковне ім’я. Часто так хрестять дівчаток, названих Алісами або новонароджених з іншими іменами, які не входять до списку православних.
 15. Василіса. Ім’я Василіса виступає жіночою формою чоловічого Василя. Походження бере початок від давньогрецького “базилеусу”, що в перекладі означає “цар”. Василіса – креативна та талановита особистість. Їй подобається висловлювати свої емоції та настрій за допомогою захоплень та хобі, вона спокійна і врівноважена.
Яке сьогодні свято, чиї іменини і хто народився - цікавий календар від сайту "Одна хвилина"
У кого іменини 28 квітня 2023 року

Зірки, які відзначають іменини 28 квітня

В українському шоу-бізнесі День ангела 28 квітня відзначають співак Андрій Данилко, телеведучий Андрій Бєдняков, музиканти Віктор Бронюк, Олександр Пономарьов, співачки Анастасія Приходько, Настя Каменських.

spot_img

Схожі статті

Нереальна смакота на обід або вечерю. Картопляне пюре та трохи фантазії: рецепт картопляних кульок у соусі

Багато хто шукає смачний варіант обіду. Відповідних страв існує безліч. Сьогодні ми підготували рецепт, який відкриє пюре по-новому і сподобається вам із першої спроби.

Найкращий десерт з “нічого”. Готую кілька разів на тиждень, з’їдають за хвилини: рецепт пирога із вишнею

Усі ми в душі ласуни, а мрія вечеряти апетитними десертами для багатьох головна. Для таких ситуацій чудово підходить ситний пиріг із сиром та вишнями. Саме такий рецепт ми сьогодні й підготували.

Замість майонезних салатів готую “Вітамінний”: всі просять рецепт. З такою заправкою і “Олівʼє” стане ПП

Приготувати корисний та смачний салат можна з найпростіших продуктів. Але особливим його робить один секретний інгредієнт – заправка. Дізнайтеся, як приготувати справжній шедевр за короткий час.