Обери свою метафоричну карту та дізнайся підказку від Всесвіту на 2024 рік: це точніше, ніж гороскоп Таро

Наша постійна експертка, ведичний астролог Аліна Кузімович, пропонує тобі знайти підказки від Всесвіту для себе на 2024 рік. Для цього треба лише обрати карту – одну з шістьох метафоричних карт.

Метафоричні асоціативні карти не мають жодного стосунку до езотерики і Таро, однак з їхньою допомогою можна спрогнозувати своє майбутнє або побачити, в якому напрямку вас направляє Всесвіт.

Ці карти – завжди про справжнє. На відміну від Таро, це не інструмент для ворожби на майбутнє. Це, в першу чергу, робота з емоціями та внутрішніми налаштуваннями людини на саму себе.

Ведичний астролог Аліна Кузімович
Ведичний астролог Аліна Кузімович

Отже, подивись на ці 6 карт і обери ту, яка на тебе дивиться, а далі читай тлумачення та шукай персональні підказки для себе на Новий 2024 рік.

Обери свою метафоричну карту та дізнайся підказку від Всесвіту на 2024 рік
Обери свою метафоричну карту та дізнайся підказку від Всесвіту на 2024 рік

Карта 1

Не так важливий сам шлях, скільки те, чим він сповнений. Роби кожен крок через Любов і Творчість, і будь-яка дія набуде сенсу. Не берись за те, що тебе не надихає.

Карта 2

Якщо шукати ворога, знайдеш його в будь-кому. Взаємодіяти з іншими можна через недовіру та марнославство, або через чуттєвість та азарт. З іншим підходом ти знайдеш союзників і почнеш “будувати” там, де нещодавно “руйнувала”.

Карта 3

Відкинь своє уявлення про себе, щоб стати тою, ким ти можеш бути. У тебе є можливість вийти “за рамки та межі” попереднього досвіду. Попереду дивовижна пригода. Літай!

Карта 4

Найчастіше секрет успіху великих людей у їхньому оточенні. Підбирай своє оточення за спільними поглядами, ідеологією та готовністю підтримати у скрутну хвилину. Нашу свідомість визначають близькі люди.

Обери свою метафоричну карту та дізнайся підказку від Всесвіту на 2024 рік
Обери свою метафоричну карту та дізнайся підказку від Всесвіту на 2024 рік

Карта 5

Вияви імпульсивність і безстрашність завойовника. Бути першим там, де інші зволікають, значить володіти тим, що іншим недоступне. Твоя активність і завзятість – ключ, здатний відчинити будь-які двері.

Карта 6

Світ навколо тебе сяє великою кількістю можливостей. Не витрачай своє везіння. Визнач напрямок та скористайся всіма дарами та “щасливими випадками”, які приготувало тобі життя.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.