ТОП-3 знаки Зодіаку, які страждають через хвороби серця

Хвороби серця у наш час вражають все більшу кількість людей. Величезне значення має спосіб життя. Малорухливий ритм, неправильне харчування - основні причини серцево-судинних захворювань. В астрології у кожного знака Зодіаку є слабкі місця.

Звертайте увагу на Висхідний знак (знак, який сходив на горизонті на момент народження) і Місячний знак (знак, в якому стояв Місяць на момент народження). Для того щоб розібратися зі своїм гороскопом, слід повністю проаналізувати карту народження на астрологічної консультації. Де можна дізнатися про те, що впливає конкретно на вас, адже всі ми дуже індивідуальні. У астрологічної практиці часто доводиться стикатися з питаннями здоров’я.

Ведичної астрології дуже близька аюрведа. Схильності до різних захворювань вже закладені в нашій натальной карті. Але це всього лише схильність. Її можна не допустити, якщо вести гармонійний образ життя і робити упаі (методи гармонізації планетних впливів).

Знаком Лева управляє планета Сонце. Це величний знак. Ті, на кого впливає знак Лева великодушні, шляхетні, серцеві, вони впевнені в собі, рішучі і оптимістичні. Іноді може проявлятися егоїзм або самозамилування. Часто хвороби цього знака пов’язані з серцем. Важливо стежити за своєю вагою, уникати стресів, правильно харчуватися. Леви погано переносять критику.

Місяць управляє знаком Рак. У них рідше проявлятися проблеми з серцем, ніж у Львів. Але через переживання, неспокійного розуму і сильної чутливості слід все-таки звертати увагу. Важливо гармонізувати Місяць. Корисно гуляти біля води, приймати ванну, пити воду і медитувати.

Сатурн управляє знаком Водолія. Це знак служіння. Через психосоматичних розладів теж може порушуватися робота серцево-судинної системи. Важливо уникати похмурості і смутку, позитивно підходити до всього і розуміти, що все завжди тільки на краще.

Не забувайте, що своє здоров’я потрібно довіряти грамотним фахівцям. Яку б систему лікування ви не вибрали, традиційні методи або народну медицину, завжди перевіряйте діагноз у кількох спеціалістів. Астрологія може дати всього лише підказки, на що слід звернути увагу. Ведіть здоровий, гармонійний образ життя і займайтеся профілактикою хвороб.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: За л ьза і шкоду манної каші: скільки можна їсти, щоб не погладшати

Нагадаємо, кожен знак Зодіаку управляє певними органами і частинами тіла. Важливо детально розглядати гороскоп по конкретній даті народження, звертати увагу на положення планет в натальной карті, а також на планетні періоди. Гороскоп здоров’я для всіх знаків Зодіаку.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина .

Схожі статті

Це найсоковитіший стейк зі свинини, який я коли-небудь їла: смажу м’ясо тепер тільки так. Краще, ніж шашлик

Спробуйте надзвичайно смачний глазурований стейк зі свинини. Як приготувати цю смакоту швидко та без зайвих зусиль — читайте в нашому матеріалі.

Переможниця “МастерШеф-12” Валерія Матрохіна зізналася, чому не працює кухарем: “Інші мрії і цілі”

Валерія Матрохіна, після перемоги у відомому кулінарному шоу, розповіла, чому не працює кухарем. Дівчина поділилась, що розвивається в іншій сфері.

Знайшла рецепт в старому записнику: торт Наполеон як у дитинстві. Заварний крем до нього роблю з секретиком

Приготувавши Наполеон по цьому рецепту, ви більше ніколи не купуватиме цей торт в магазині. До вашої уваги рецепт швидкого, доступного і нереально смачного торта Наполеон.