Чарівна дата 20.02.2020: всім загадувати бажання! Така можливість раз на тисячоліття

У четвер, 20.02.2020, незвичайний день. Цього дня завершується дзеркальний коридор, який почався 2.02.2020, за яким спостерігав весь світ.

Четвер – день Юпітера. А це означає, що це день мудрості і знань. Ще цікавий факт: 20.02.2020 буде 27 місячний день (з точки зору ведичної астрології і астролога Аліни Кузімовіч).

У цей день бажано виконувати дані обіцянки, віддавати борги, не тільки грошові, а й моральні. Простими словами: якщо дали обіцянку дитині або старої бабусі, ви зобов’язані їх виконати! Це справа честі, а значить – справа карми.

Завершуйте всі справи, які відтягували багато разів. Цей день найбільш сприятливий для того, щоб завершити те, що давно в роботі.

Період спадання місяця також сприятливий для різних чисток. Прислухайтеся до себе в цей день. Інтуїція вас не підведе. Дуже сприятливі водні процедури, якщо є можливість, сходіть в басейн.

Удачу в цей день принесе благодійність, ввічливість і доброта. Приділяйте увагу близьким людям. У цей день можна додати чарівництва, загадавши заповітне бажання о 20:02.

Так як планета Юпітер управляє цим чарівним дзеркальним днем. Він додасть удачі у виконанні бажань. Цифра 2 відповідає за Місяць. Додає емоційність, чутливість, посилює інтуїцію. 2 + 2 = 4 це число Раху, який додає ілюзію, важливо заспокоювати свій розум і уникати всього штучного і не натурального, додати більше контакту з природою.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: За л ьза і шкоду манної каші: скільки можна їсти, щоб не погладшати

Сума цифр 20.02.2020 – це число 8. Це число Сатурна – карми вчителя. Будь-які події, які з нами відбуваються – це плоди нашої карми. Наші вчинки зараз впливають на наше майбутнє. Напишіть в цей день свої бажання, а також напишіть, від чого хочете позбутися. Якщо у вас є шкідливі звички, подумайте план щодо позбавлення від них. Коли з вашого життя піде сміття, в нього обов’язково прийде щось важливе і прекрасне.

Нагадаємо, хвороби серця в наш час вражають все більшу кількість людей. Величезне значення має спосіб життя. Малорухливий ритм, неправильне харчування – основні причини серцево-судинних захворювань. В астрології також у кожного знака Зодіаку є слабкі місця.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Популярне

Схожі статті

Чекала сезону, щоб приготувати цю смакоту: здобні пиріжки з вишнями, які краще за будь-яку магазинну випічку

Пиріжки з вишнями — це ідеальний десерт для будь-якої нагоди. Вони поєднують у собі ніжне тісто та соковиту, ароматну начинку, яка просто тане в роті.

Чим снідає 75-річна Алла Пугачова, щоб залишатися молодою і здоровою: меню Примадонни, яке можна повторити

Співачка Алла Пугачова змогла за короткий термін схуднути на більш ніж 20 кілограмів, завдяки спеціальному харчуванню. В меню Примадонни найпростіші страви з доступних кожному продуктів.

43-річна Тоня Матвієнко розповіла про свого зятя та поповнення в родині: “Я буду бабусею. Це так класно”

Старшій доньці Тоні Матвієнко 25 років. Уляна нині живе зі своїм коханим. Тож 43-річна співачка вже готується ставати бабусею та розповіла про стосунки з потенційним зятем.